Архів новин за 2.03.2013

Козацьку славу у своїх творах оспівував український поет Тарас Шевченко

Традиційно перші весняні дні вважаються шевченківськими. Тому вже з початку березня полтавці згадують Великого Кобзаря. От і в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбувся захід, присвячений одному з талантів Тараса Шевченка. У якій незвичній іпостасі постав перед присутніми український поет, знають наші кореспонденти.

2 березня 2013, 13:13

Цикл «Пам'ятники Полтави»: пам'ятник Загиблим українським козакам

Ми продовжуємо цикл сюжетів про пам’ятні знаки на вулицях Полтави. Монумент, про який сьогодні піде мова, розташовується на колишньому Панянському бульварі. Кам’яний хрест увічнює пам’ять про загиблих українських козаків. Доблесті і звитязі яких козаків присвячений пам'ятник, знають Крістіна Брігіда і Світозар Хохлов.

2 березня 2013, 13:14

Нумізмати мають змогу поповнити свої колекції новими пам'ятними монетами

У лютому їх випустили ще дві: номіналом 5 та 20 гривень. Про це повідомили представники Управління Національного Банку України в Полтавській області. Кого ж можна побачити на реверсі цих монет та до яких визначних дат в історії держави приурочили їх введення в обіг – у нашому наступному сюжеті.

2 березня 2013, 13:16

Полтавські співробітники Державтоінспекції в рамках профілактики провели акцію «Почни з себе»

Її мета – нагадати учасникам дорожнього руху про безпеку на дорогах, а під час акції пішоходам та водіям вручали відповідні пам'ятки. Чи відгукнулися останні на пропозицію бути взаємоввічливими на дорогах, дивіться у наступному сюжеті.

2 березня 2013, 13:16

Полтавські МНС-ники провели навчання з порятунку людей на воді

Уже скоро на полтавських водоймах крига скресне, а отже, це сигнал рятувальникам допомагати тим необережним полтавцям, хто може опинитися у воді. Саме тому співробітники Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області провели навчання із порятунку людей на водних об'єктах.

2 березня 2013, 13:22

У ЗОШ №5 відбувся традиційний конкурс «Кобзареве слово»

Під час нього учні з 5 по 11 класи змагалися у декламуванні. Чи дійсно полтавські школярі люблять читати вірші Тараса Шевченка і чи розуміють вони їх, на думку вчителів, – дивіться далі.

2 березня 2013, 13:23

Освітяни Полтави прозвітували про роботу в минулому році

Нові Державні стандарти, участь в міських та обласних конкурсах, проведення Всеукраїнських семінарів, написання науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України – це ті аспекти, на які освітяни міста в минулому році звертали першочергову увагу. Чи вдалося педагогам виконати поставлені перед ними завдання, говорили на розширеному засіданні колегії управління освіти Полтавського міськвиконкому.

2 березня 2013, 13:24