Архів новин за 18.03.2013

Відомий художник Ігор Каюрін представив полтавцям свої нові творіння

Близько 40 картин митець презентував у виставковій залі Свято-Успенського кафедрального собору. Привітати майстра пезля із черговою виставкою прийшли рідні та близькі люди.

18 березня 2013, 16:56

Кременчужанин за допомогою соцмережі продавав марихуану

Маркетингові можливості Інтернету практично необмежені. Заради полегшення свого життя купувати та продавати, не відходячи від монітору, стало вже нормою. Але серед загроз, які приховує всесвітня павутина, як виявилося, не останнє місце посідає пропаганда та розповсюдження наркотиків.

18 березня 2013, 16:58

Карантину у школах Полтави цього сезону вдалося уникнути

І попри те, що температурні показники на території міста упродовж зими постійно то підвищувалися, то знижувалися, рівень захворюваності на гострі распіраторні інфекції не перевищував епідемічні показники, говорять представники Держсанепідслужби. Чи можна вважати сезон захворювань закритим і яка нині ситуація із хворими у Полтаві – дізнавалися Інна Безугла та Максим Мовсесян.

18 березня 2013, 16:59

У Полтаві з'явилися перші бізнес-адміністратори

Студентів саме такої спеціальності випустили у Полтавському університеті економіки і торгівлі. Тепер вони навчатимуть підприємців нового і допоможуть покращити їх роботу, переконують у навчальному закладі. На яких посадах зможе працювати ця молодь і чого вони навчилися, про це – у нашому наступному сюжеті.

18 березня 2013, 17:00

Одне із найавторитетніших підприємств Полтави відсвяткувало свій день народження

Полтавському тепловозоремонтному заводу виповнилося 142 роки. З цієї нагоди на підприємстві влаштували урочистості, де згадали історію заводу, а також дали старт роботи у цьому році.

18 березня 2013, 17:01

До благодійності продовжує залучати полтавців Фонд «Серце до серця»

Зібрані торік в рамках акції більше 200 тисяч гривень – не межа. У 2013-ому волонтери підвищують планку та ставлять перед собою нову мету – допомогти дітям з вадами слуху. Які цікаві заходи в рамках цьогорічної акції очікують на полтавців, знають наші журналісти.

18 березня 2013, 17:04

Канадський посол відвідав у Полтаві низку проектів, що фінансуються його країною

Серед таких – і навчання дітей, які мають проблеми розвитку. Також у понеділок він зустрівся із губернатором та обговорив із ним ключові пріорітети співпраці. Про те, чим же схожі Полтава та Канада, чому може навчити досвід з іншого континенту і яка угода вже незабаром може бути підписана – дивіться далі.

18 березня 2013, 17:05