Архів новин за 16.03.2013

Полтавка Іванна Браілко із Міжнародного конкурсу краси «Міні-міс та містер Євросоюзу 2013» повернулася абсолютною переможницею

Із Міжнародного конкурсу краси «Міні-міс та містер Євросоюзу 2013» полтавка Іванна Браілко повернулася абсолютною переможницею. Семирічна учениця другого класу крім престижного титулу до рідного міста привезла ще й коштовну корону справжньої принцеси.

16 березня 2013, 13:14

Наприкінці цього тижня про свої здобутки звітувала полтавська малеча

Вихованці студії «Fantasy» у залі дитячої творчості імені Саші Путрі в Галереї мистецтв урочисто відкрили виставку власних робіт, виконаних у різних техніках. Про учнівські експерименти та самих експериментаторів дивіться наш наступний сюжет.

16 березня 2013, 13:18

Щорічно у Полтаві юні орнітологи відзначають свято «У світі птахів»

І цьогоріч у рамках заходу школярі з усього міста взяли участь у конкурсах на кращу гніздівлю, кращу годівничку, кращий малюнок та кращу команду знавців птахів.

16 березня 2013, 13:18

Полтавщина готується презентувати свої здобутки на Міжнародній туристичній виставці

Представників всіх райдержадміністрацій та міських рад, які опікуються питаннями туризму та культури Полтавщини, зібрала під одним дахом щорічна спільна колегія управління культури і відділу туризму Полтавської обласної державної адміністрації. Відвідали зустріч і наші журналісти.

16 березня 2013, 13:20

За два тижні, 1 квітня, сплине термін подання декларацій про доходи

З цього приводу в облдержадміністрації для керівників кадрових служб органів державної виконавчої влади відбувся семінар, під час якого обговорювали, як правильно заповнювати декларацію про доходи, а також ознайомили з майбутніми змінами у законодавстві щодо реформування органів місцевого самоврядування.

16 березня 2013, 13:21

Свій 90-річний ювілей цими днями відзначила Полтавська організація Товариства сприяння обороні України

У далекому 1923 році вона розпочала свою діяльність із підготовки молодих людей до служби у Збройних Силах. Потім були роки війни, протягом яких товариство допомагало фронту. Як за 90 років змінювалася організація та яким є її сьогодення, знають наші кореспонденти.

16 березня 2013, 13:22

Ще одна туристична родзинка Полтавщини зокрема та України загалом – яскраві традиції

А саме, святкування Масляної з її народними гуляннями, млинцями та спаленням опудала. Так цього дня у Полтаві пройшло одразу два масові свята.Ще одна туристична родзинка Полтавщини зокрема та України загалом – яскраві традиції. А саме, святкування Масляної з її народними гуляннями, млинцями та спаленням опудала. Так цього дня у Полтаві пройшло одразу два масові свята.

16 березня 2013, 20:32