Архів новин за 15.03.2013

Ковалівська громада зберегла свою сільську лікарню

Щоб після реорганізації в амбулаторію сімейної медицини дільнична поліклініка не втратила у кількості ліжкомісць, фінансуванні та персоналу, людям довелося пікетувати Полтавську райраду.

15 березня 2013, 15:39

Полтавські безхатченки пройшли огляд у пересувному флюорографі

В рамках місячника по боротьбі із туберкульозом, що триває на території Полтавської області, у Центрі адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі організували роботу пересувного флюорографа. Упродовж двох днів відвідувачі Центру та мешканці прилеглих будинків можуть перевірити стан свого здоров'я.

15 березня 2013, 15:43

Сьогодні у світі – День споживача

15 березня в усьому світі відзначають день захисту прав усіх, хто будь-коли щось купував, купує чи буде отримувати якісь послуги. Пов'язали його з річницею виступу Президента США Джона Кеннеді в Конгресі у 1961 році. Тоді він сформував чотири головних права споживача: на безпеку, на інформацію, на вибір і право бути почутим. Через 20 років Всесвітній день захисту прав споживачів офіційно закріпили у міжнародному календарі. Що найчастіше ламається у полтавців, хто допомагає їм відстоювати свої права і наскільки вдало – знають Інна Безугла та Олексій Гнипа.

15 березня 2013, 16:11

В аграрній академії обговорили щорічне он-лайн тестування студентів-аграріїв

Полтавську державну аграрну академію відвідав новопризначений директор Департаменту науково-освітнього забезпечення агропромислового виробництва та розвитку сільських територій Сергій Кадигроб. Разом з іншими запрошеними поважний гість взяв участь в науково-практичному семінарі.

15 березня 2013, 16:14

В Ленінському райвиконкомі знайшовся привід для святкування

Добігає кінця тиждень Масляної. Тож тут вирішили розказати діткам із соціально-незахищених категорій про традиції святкування, а також почастувати смачними млинцями. Чи сподобалися малечі гостинці, знають наші кореспонденти.

15 березня 2013, 16:17

Ювілейний звітний концерт подарували полтавцям вихованці першої музичної школи

Феєрію талановитих виступів в рамках звітного концерту полтавським глядачам представили вихованці музичної школи №1 імені Платона Майбороди. Цей рік у навчальному закладі особливий, ювілейний. Тож і програму підготували незвичайну.

15 березня 2013, 16:31

Комунальники-тепловики у неділю готуються відзначати своє професійне свято

Щороку третьої неділі березня працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення України відзначають своє професійне свято. День комунальника – професійне свято і для працівників підприємства «Полтаватеплоенерго» – найбільшого в області за потужністю і кількістю споживачів послуг, що забезпечує повний цикл теплопостачання у Полтаві та кількох районних центрах області.

15 березня 2013, 16:53

На Карлівщині повчання матері коштувало їй життя

В одному із сіл Карлівщини сутичка між матір'ю та сином закінчилася вбивством. Жертвою стала 77-річна жінка, яка невчасно почала докоряти п'яному нащадкові.

15 березня 2013, 17:14