Архів новин за 14.03.2013

У Диканьському районі внаслідок зіткнення двох автомобілів загинула людина

Дорожньо-транспортна пригода сталася на 55 км автодороги Суми-Полтава.

14 березня 2013, 16:33

До Полтави з'їхалися юні краєзнавці з усієї області

Вже 30-ть років поспіль Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді традиційно у березні проводить обласні зльоти юних краєзнавців. Цей рік теж на став вийнятком.

14 березня 2013, 16:34

У Полтавській ЗОШ №5 відкрилася Всеукраїнська виставка толерантності

Учні Полтавської загальноосвітньої школи №5 цього дня дізналися більше про культуру національних меншин, що проживають в Україні, та розвінчали стереотипи, пов'язані із різними етносами та народностями. Всеукраїнську виставку «Разом» відвідали і наші журналісти.

14 березня 2013, 16:36

До Полтави переймати передовий педагогічний досвід прибули освітяни із Кременчука

Перейняти передовий педагогічний досвід, а також поділитися своїми надбаннями в освітянській сфері. Саме з такою метою до Полтави прибула делегація педагогічних працівників із Кременчука. У рамках візиту освітян також ознайомили з навчально-виховним процесом у полтавських школах.

14 березня 2013, 16:38

Три в одному: одразу кілька виставок відкрили у міському будинку культури

Таким чином представники обласної влади вирішили підтримати співпрацю молоді, громадських організацій та школярів. А ще під час урочистого відкриття відбулася презентація програм, які беруть участь у конкурсі соціальних проектів програм на 2013 рік. Організаторами такого масштабного заходу виступили представники відділу у справах сім'ї та молоді.

14 березня 2013, 16:39

Серед усіх регіонів України Полтавщина залишається на передостанньому місці за темпами створення ОСББ

Попри це вдалося вирішити багато непростих питань, а споживачі жодного разу не залишалися без комунальних послуг упродовж тривалого періоду через аварійні ситуації. Так звітували про роботу різних підприємств житлового господарства під час обласної колегії в Полтаві, яка пройшла у четвер. Від чого, на думку чиновників, залежить прибутковість роботи підприємств, та як, за їх словами, вдалося переломити ситуацію у сфері житлово-комунального господарства області , – у нашому наступному сюжеті.

14 березня 2013, 16:41

До 9 травня у місті з'явиться кілька нових пам'ятних знаків

Принаймні, особисто проконтролювати це пообіцяв заступник губернатора Валерій Пархоменко. Постаменти хочуть встановити на місці поховання більше 52 тисяч загиблих в роки окупації Полтави. Тут пообіцяли вирішити і ще одну, більш побутову проблему сучасників, – зловонного колектора, який розташувався якраз в парку поруч із пам'ятником Скорботної матері.

14 березня 2013, 16:50

Довгоочікуваний плюс у температурі повітря цієї весни вже дав свій мінус

Сніг та бурульки, що встигли закріпитися на міських дахах, почали здавати позиції та падати на землю. Про небезпеку згори та шляхи її вирішення дізнавалися наші журналісти.

14 березня 2013, 17:34