Архів новин за 13.03.2013

Учні Малої академії мистецтв звітували за рік навчання

Десятки нових композицій, сотні концертів, перемоги та призові місця на конкурсах – це лише невелика частина того, чим можуть похизуватися вихованці дитячих творчих колективів Полтави. Першими свій звіт на розсуд глядачів представили учні Малої академії мистецтв імені Раїси Кириченко.

13 березня 2013, 15:32

У Кременчуцькому районі водій таксі став жертвою нападників

Зловмисники, погрожуючи пістолетом, заволоділи його транспортним засобом та зникли у невідомому напрямку. Проте далеко втекти їм не вдалося. Крадіїв затримали «по гарячих слідах». Більше про невдячних пасажирів таксі розповість Крістіна Брігіда.

13 березня 2013, 15:34

Делегація з Фінляндії відвідала музей «Поле Полтавської битви»

Саме там відбулася лекція іноземного доктора політичних наук зі студентами - майбутніми істориками. Про те, чому кожен житель Фінляндії знає специфічне місто Полтаву, за словами представників цієї країни, та чому вони із хвилюванням прибули до України – наш наступний матеріал.

13 березня 2013, 15:36

Співпрацю Полтавщини та Фінляндії сьогодні обговорювали в Полтавській облдержадміністрації

Тут відбулася робоча зустріч Надзвичайного та Повноважного Посла Фінляндії в Україні пані Ар’ї Макконен з губернатором Олександром Удовіченком та головою Полтавської обласної ради Іваном Момотом.

13 березня 2013, 15:37

У Полтавській гімназії №30 зібралися невдоволені санітарним станом класної кімнати батьки школярів

Тут пройшли батьківські збори, де обговорили проблеми, які турбують батьків учнів 5-Г класу. Основна – незадовільний стан класної кімнати, де навчаються діти. На думку присутніх батьків, кабінет не відповідає ніяким санітарним нормам.

13 березня 2013, 16:22

Міська влада досі не надала в Антимонопольний комітет обгрунтування нових тарифів на пасажирські перевезення у Полтаві

Більше двох годин тривало публічне громадське обговорення підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті міста. Були і обгрунтування транспортного відділу міськвиконкому, і доводи перевізників, і невдоволення та сумніви стосовно їх доцільності з боку громади. І не було міського голови Олександра Мамая, стільців для всіх охочих взяти участь в обговоренні, порядку та спільного знаменника, до якого б дійшли в результаті.

13 березня 2013, 16:42

У середу полтавцям представили єдиний в місті кабінет для профілактики та лікування синдрому діабетичної стопи

Працюватиме він на базі ендокринологічного відділення 2-ї міської клінічної лікарні. Але допомогу у ньому, запевняють медики, зможуть отримувати всі полтавці за направленнями своїх лікарів. Що таке «діабетична стопа», чому виникла потреба відкривати кабінет для її лікування та яке обладнання придбали для його роботи – дивіться у нашому наступному сюжеті.

13 березня 2013, 16:56