Архів новин за 11.03.2013

Цього понеділка, за тиждень до початку Великоднього посту, розпочинається Масляна

Протягом семи днів, за народними традиціями, печуть млинці, всіляко масово веселяться та спалюють опудало, аби скоріше провести зиму. Це свято прийшло до нас з давньої культури язичників, тоді його відзначали у день весняного сонцестояння. А з приходом православ'я святкування почали залежати від Великого посту. Як варто відзначати Масляну, про тонкощі її церковного трактування і про те, яким чином упродовж цього тижня готуються до посту – дивіться далі.

11 березня 2013, 17:11

Підготовку до пляжного сезону слід розпочинати вже зараз

Позаду – Міжнародний жіночий день, і хоча погода 11 березня більше нагадує зимову, втім, рано чи пізно, але весна, а за нею – і літо, все ж не забаряться. А разом з ними – і сезон коротких спідниць та пляжного відпочинку. Тож готувати тіло до літа спеціалісти радять починати вже зараз.

11 березня 2013, 17:12

Правоохоронці між робочими буднями знаходять час і для свята

Восьме березня у Полтавському обласному управлінні міліції зустріли пісенним конкурсом. Його учасницями стали вихованки інтернатних закладів міста. Більше про перебіг творчого змагання під назвою «Полтавські дзвіночки» знають наші журналісти.

11 березня 2013, 17:14

За останній рік кількість ДТП з вини пасажироперевізників дещо збільшилася

Так у 2012 на території Полтавщини сталося 142 аварії, у яких загинуло 7 осіб. Аби попередити травматизм на пасажирському автомобільному транспорті, стартувала Всеукраїнська акція «Автобус-2013», до якої долучилися і відповідні служби регіону.

11 березня 2013, 17:15

Про проблеми фонду житлового господарства говорили сьогодні в обласній державній адміністрації

Три з половиною сотні ОСББ функціонує нині на території Полтавщини, і такий показник представники Департаменту житлово-комунального господарства області вважають невисоким. Про це під час зустрічі із журналістами розповів його директор Олександр Тонков. Як переконуватимуть полтавців об'єднуватися, а також про те, на що звертатимуть увагу чиновники у своїй роботі в нинішньому році, з'ясовувала Інна Безугла.

11 березня 2013, 17:17

У полтавців, які мешкають по провулку Риночному, є спільна проблема

Ми вже не можемо терпіти цей сморід. З такими скаргами звернулися вони до редакції нашого каналу. У них – спільна проблема – забита каналізація, нечистоти з якої виливаються прямо на проїжджу частину. Чи довго полтавцям терпіти це, дізнавалися наші кореспонденти.

11 березня 2013, 17:19

З Білої Альтанки у Полтаві видно Макухівське сміттєзвалище

На одному з головних туристичних місць обласного центру, звідки відкривається краєвид на значну частину Полтави, можна побачити її історичні місця і те, що соромить самих полтавців. Макухівчани надзвичайно стурбовані таким станом справ: і тому, що так не має виглядати місто європейського зразка, і тому, що проблемою зведення сміттєпереробного заводу, вважають, нині ніхто не займається. Люди скаржаться, що жити, закопаними у смітті, вони не хочуть. І вкотре звертаються до полтавської влади, аби та розпочала вирішувати цю проблему, допоки самі макухівчани не перейшли до рішучих дій. Сьогодні ми розпочинаємо цикл сюжетів, присвячених цій проблемі.

11 березня 2013, 17:20