Архів новин за березень 2013 року

В школі-інтернаті №1 відбулося родинне свято

Учні, батьки та вчителі прийшли, щоб провести час у колі найближчих людей. У такий спосіб педагоги навчального закладу намагаються вдосконалити форми впливу на виховання дітей.

1 березня 2013, 16:46

У Полтаві визначали, чиї наймолодші члени багатодітних родин найталановитіші

Відбувалося це під час першого етапу Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини», а вже переможці цього та наступного обласного туру, яких щороку нараховують близько 800 з усієї України, беруть участь у його фіналі на березі Чорного моря. Про головний приз, за який із неабиякою мотивацією боряться щороку полтавські діти, та про їх таланти дізнавались Інна Безугла та Максим Мовсесян.

1 березня 2013, 16:49

Полтавські рятувальники ліквідували виток аміаку на одному з підприємств міста

Це – не надзвичайна ситуація у Полтаві, а частина навчань МНС-ників із усунення подібних аварій.

1 березня 2013, 16:50

36-річна жінка втопила щойно народжену дитину у сільському туалеті

Це вдалося з'ясувати співробітникам міліції, хоча породілля запевняла і правоохоронців, і медиків, що вагітною не була. Чому не всі жінки мають материнський інстинкт, дивіться у наступному сюжеті.

1 березня 2013, 16:51

Полтавщина готується відзначити 150 років від Дня народження академіка Вернадського

Дослідження грунтів, які він проводив, дали великий поштовх у розвитку агротехнологій, зазначають полтавські чиновники, саме тому цього року вже запланували низьку заходів, присвячених діяльності вченого. Як саме планують відзначення, коли воно проходитиме та чи з'явиться у Полтаві новий постамент, про це більше – у нашому наступному сюжеті.

1 березня 2013, 16:52

Понад 7 мільйонів гривень виділили полтавським гіпертонікам, аби до кінця року вони могли купувати ліки дешевше

Понад 7 мільйонів гривень – стільки виділили для продовження пілотного проекту щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у Полтавській області. Нагадаємо, стартувала акція наприкінці минулого року. З перервою у місяць, у лютому полтавці знову отримали можливість купувати ці ліки дешевше. Чи змінилося щось для звичайних пацієнтів у процедурі отримання цих препаратів і чи відчули полтавці зменшення ціни на них, а також про те, настільки продовжиться нинішній пілотний проект – дізнавалися наші кореспонденти.

1 березня 2013, 17:07

Сьогодні розпочалася календарна весна

Нарешті відбулася подія, на яку більшість полтавців чекали цілих три місяці. Сьогодні розпочалася календарна весна. Не дивлячись на прохолодну погоду, за прогнозами синоптиків, ця пора року обіцяє бути теплою. Чого ж полтавці очікують від весни, дізнавалися наші кореспонденти.

1 березня 2013, 17:41

Козацьку славу у своїх творах оспівував український поет Тарас Шевченко

Традиційно перші весняні дні вважаються шевченківськими. Тому вже з початку березня полтавці згадують Великого Кобзаря. От і в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбувся захід, присвячений одному з талантів Тараса Шевченка. У якій незвичній іпостасі постав перед присутніми український поет, знають наші кореспонденти.

2 березня 2013, 13:13