Архів новин за 9.02.2013

Ми продовжуємо цикл сюжетів про пам’ятники Полтави

Сьогодні – історія про монумент на місці відпочинку Петра І. Пам’ятник встановили до 140-ої річниці перемоги у Полтавській битві. За час свого існування він зазнав певних змін. Яким був первісний вигляд пам’ятника, дізнавалися Крістіна БрігІда і Максим Мовсесян.

9 лютого 2013, 13:59

Зима – справжнє випробування для шкіри

Зима – важке випробування не тільки для комунальників, яким доводиться прибирати сніг чи засипати піском ожеледицю. Страждає від низьких температур та сухого повітря і наша шкіра. Як піклуватися про шкіру у холодну пору року, щоб не тільки не зашкодити своїй красі і здоров'ю, а й витратити цей час із користю – нашим журналістам підказали косметологи.

9 лютого 2013, 14:01

Світові виставки героїні нашого наступного сюжету ще попереду

Проте вже зараз одиннадцятирічна Дарина Василенко без творчості себе не уявляє. Свої роботи маленька мисткиня презентувала в обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного. Привітали Дарину із першою персональною виставкою і наші кореспонденти.

9 лютого 2013, 14:04

Олексій Петренко вже не вперше привозить до Полтави цікаві експонати з колекції своїх картин

Відбирає він їх до кожної виставки надзвичайно ретельно і кожного року дивує новими витворами прекрасного. Чим цього разу порадував меценат і дослідник шанувальників мистецтв – дивіться далі.

9 лютого 2013, 14:06

Хто розумніший?

У Полтаві вже другий рік поспіль проводять ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій для учнів загальноосвітніх навчальних закладів 10 та 11 класів. Для них – два тури змагань, переможці яких навесні представлятимуть Полтавщину на фінальному, четвертому етапі у столиці.

9 лютого 2013, 14:07

Благоустрій території як найбільш дієвий вид громадських робіт

У цьому році порядок проведення останніх ще затверджується. Втім уже зараз зрозуміло одне – безробітні займатимуться корисними для міста справами. Більше про цьогорічні громадські роботи дивіться у сюжеті.

9 лютого 2013, 14:29

«Наука ХХІ століття: перспективні напрями розвитку»

Саме таку назву має Всеукраїнський науково-освітній проект, у рамках якого у Полтаві пройшов науково-популярний лекторій. Його слухачами стали учні 9-11 класів шкіл Полтави та області, які цікавляться фізико-математичним напрямом. Побувала на лекторії і наша знімальна група.

9 лютого 2013, 14:30