Архів новин за 8.02.2013

Весна - час любові, тепла і натхнення

Про її невпинне наближення говорять картини полтавської художниці Анни Величко. У салоні «Художник» мисткиня представила широкому загалу своєрідний звіт про кримський пленер. Бачили морські пейзажі і наші журналісти.

8 лютого 2013, 18:38

А в Державному архіві Полтавської області наприкінці тижня відбулося засідання підсумкової колегії

На 2013 рік виділили півтора мільйони гривень для зміцнення матеріально-технічної бази держархіву, повідомили учасники зібрання. А ось про те, як саме їх збираються використати для виконання вже прийнятої Програми збереженості документів Національного архівного фонду - піде мова у нашому наступному сюжеті.

8 лютого 2013, 18:39

Медики звітують про реформування галузі охорони здоров'я

Що реалізоване на папері, а що на ділі, на які прогалини у роботі закцентував увагу учасників засідання колегії Департаменту охорони здоров'я губернатор – у наступному сюжеті.

8 лютого 2013, 18:43

Уже більше місяця у Полтаві існує реєстраційна служба

За цей час фахівці останньої змогли відзначити і перші позитивні, і перші проблемні моменти. Їх обговорили на нараді в Полтавському міському управлінні юстиції.

8 лютого 2013, 18:45

Та не завжди собаки приносять шкоду

Герої нашого наступного сюжету допомагають правоохоронцям віднаходити наркотики та вибухові речовини. Мова про службових собак. Цього дня у 1816 році англійські поліцейські вперше під час арешту злочинної групи скористалися допомогою чотирилапих. Як полтавські службові собаки стоять на варті порядку в місті, дізнавалися наші журналісти.

8 лютого 2013, 18:46

У Полтаві надзвичайна подія: перехожих кусає бездомний пес

Жертвами тварини вже стало 25 дорослих людей та семеро дітей. Нещасні випадки трапилися у четвер увечері. Із таким повідомленням у п'ятницю зранку до нашої редакції звернулися із управління ветеринарної медицини Полтави. Вони розповіли, що ці випадки трапилися у Київському райні: по вул. Пушкіна, Уютній, Нечуй-Левицького та інших. У п'ятницю на пошуки тварини вирушили працівники ветеринарної медицини, КАТП - 1628, карантинного відділу, рятувальники. Станом на 17 годину знайти собаку, яка б відповідала опису постраждалих, не вдалося. До експертизи сказати про те, чи хвора собака на сказ, фахівці не можуть. У першій міській лікарні нам повідомили, що всім дітям та 11 з 25 дорослих, які звернулися за допомогою до травмпункту зробили необхідне щеплення. Нікого з постраждалих не госпіталізували. У п'ятницю в міській раді відбулося термінове засідання, під час якого вирішили, що необхідну для лікування вакцину повністю оплатять коштами з міського бюджету, повідомили у прес-службі. До Харкова за препаратами виїхала спеціальна машина, яка увечері має доставити їх до Полтави. Про наявність ліків медики обіцяють повідомити всіх постраждалих особисто телефоном. Управління ветеринарної медицини ще раз звертається до полтавців із проханням надавати будь-яку інформацію, у разі виявлення собаки за такими прикметами: зріст до 40 сантиметрів, шерсть руда, довгий хвіст та довгі вуха. А також неодмінно звернутися до травмпункту усіх, хто отримав від неї укуси чи подряпини.

8 лютого 2013, 18:48

Сніг зійшов і традиційно забрав із собою дорожнє покриття

Про ситуацію із автошляхами та способи її вирішення в області та Полтаві зокрема дізнавалися наші журналісти.

8 лютого 2013, 18:49