Архів новин за 7.02.2013

150 років тому у світі запетентували перший вогнегасник

Його автором став інженер Алан Крей. Звичайно, ще до нього були спроби створити винахід, який би допомагав у гасінні пожеж. Більше про історію та сьогодення сучасних вогнегасників дізнавалися Крістіна Брігіда і Максим Мовсесян.

7 лютого 2013, 18:32

Окраса Полтави – будівля колишнього Кадетського корпусу занепадає

Про це у місцевій пресі, на вулицях міста не говорить хіба що ледачий. Звернути увагу на проблеми Кадетського корпусу вирішили і майбутні архітектори. Студенти та викладачі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка в обласній бібліотеці влаштували тематичну виставку.

7 лютого 2013, 18:34

І аби попередити дорожньо-транспортні пригоди на автошляхах області продовжується профілактична робота серед малечі

Традиційним для учнів шкіл та дитячих садків Полтави стали візити працівників Державтоінспекції. Цього разу для вихованців спеціалізованого навчально-виховного комплексу №45 спеціалісти провели бесіду на знання «дорожньої грамоти», яку поєднали з театральною виставою.

7 лютого 2013, 18:36

Сьогодні зранку на 319 кілометрі автодороги Київ – Харків, в районі села Циганське, Полтавського району, сталася дорожньо-транспортна пригода

Внаслідок зіткнення двох автомобілів одна людина загинула на місці, троє із травмами різного ступеню тяжкості доставлені до лікарень Полтави.

7 лютого 2013, 18:37

Порушено і направлено до суду 56 кримінальних справ щодо протидії корупції

Такі цифри озвучили в обласній прокуратурі на координаційній нараді керівників правоохоронних органів області. Більше про результати роботи у минулому році по напрямках протидії організованій злочинності та корупції – наступний сюжет.

7 лютого 2013, 18:38

Ціна на хліб простої рецептури не зростатиме

Більше того – в рамках діючого із червня минулого року меморандуму підписали іще і додаткову угоду. Таким чином, пояснює губернатор, розширили коло учасників – крім обласної влади і хлібопекарів додали торговельні мережі і регіональне відділення Аграрного фонду. Детальніше – далі у випуску.

7 лютого 2013, 18:55

Частина одноповерхового будинку у самому центрі міста днями буквально вивалилася на тротуар

Мешканці будівлі, зведеної ще 1905 року, розповідають, що неодноразово зверталися до представників влади різних рівнів із проханням допомогти відремонтувати його, але допомоги так і недочекалися. Десять років тому будинок офіційно визнали ветхим, його пронизують тріщини малі й наскрізні. І ось у середу нижня частина будинку почала вивалюватися на тротуар. Наразі це місце огороджене сигнальними стрічками, аби пішоходи обходили небезпечну ділянку. Чи варто сподіватися жителям будинку по Фрунзе, 1, що їх оселю таки можна врятувати - з'ясовували Інна Безугла та Сергій Сепітий.

7 лютого 2013, 18:59