Архів новин за 6.02.2013

У Кременчуці працівники податкової міліції викрили 4 підпільні цехи із виготовлення фальсифікованої горілки

За результатами обшуків крім кількох тисяч літрів спиртовмісної суміші було вилучено і відповідне обладнання та понад 100 тисяч штук марок акцизного податку з ознаками фальсифікації.

6 лютого 2013, 15:30

У Кременчуці затримали злочинця, який, за даними правоохоронців, впродовж майже місяця скоїв ряд згвалтувань та нападів в особливо жорстокий спосіб

Наразі відкриті кримінальні провадження за кількома статтями Кримінального кодексу України. Якщо провину 26-ти річного раніше судимого молодика доведуть, йому загрожує до 12-ти років позбавлення волі.

6 лютого 2013, 15:31

З 1 лютого 2013 року на вивільнених площах пологового відділення №1 в Полтавській обласній клінічній лікарні розпочало свою роботу обласне травматологічне відділення

Сюди на планове оперативне лікування, за направленнями міських та районних фахівців, будуть потрапляти хворі з різноманітними складними травматологічними випадками.

6 лютого 2013, 15:33

Полтавські ветерани працюють з учнями

Саме для ідейно-просвітницької діяльності у школах міста вже втринадцте вони випускають збірку «Голос ветерана». На презентації останньої із авторами та героями видання вдалося поспілкуватися нашій знімальній групі.

6 лютого 2013, 15:36

«Викладач плюс студент»

Саме такий кращий творчий тандем обирали сьогодні в Полтавському університеті економіки та торгівлі. Конкурсанти виступали разом на одній сцені вузу, виконуючи пісні. Подібний шоу-конкурс у Полтаві відбувся вперше, але чиновники вже обіцяють, що у майбутньому році, можливо, він стане вже обласним. Як вдалася співпраця студентів із викладачами, а також про те, хто співає краще – наш наступний сюжет.

6 лютого 2013, 16:19

Норвегію визнали найкращою країною для життя в усьому світі

Такі дані за спеціальним індексом вирахували представники Організації економічного співробітництва і розвитку. Норвегія посіла перше місце за такими показниками, як середня зарплатня жителів країни, їх прибутки, кількість годин, проведених на роботі, тривалість життя та якість води, повідомляють інтернет-ЗМІ. Україну, як показують дослідження останніх років, за цим рівнем нині зараховують до країн третього світу. Що думають з цього приводу полтавці та як оцінюють своє життя і перспективиу ньому – досліджували Інна Безугла та Олексій Гнипа.

6 лютого 2013, 17:57

Коли востаннє працював головний полтавський годинник?

, що на вулиці Шевченка, не можуть згадати навіть корінні полтавці, які протягом дня по кілька разів проходять повз каланчу. Коли ж так званий біг-бен запрацює знов, і чи станеться це взагалі – намагалися з'ясувати наші журналісти.

6 лютого 2013, 17:59