Архів новин за 5.02.2013

У віртуальному світі 5 лютого відзначають День безпечного інтернету

Започаткували його у 2004 році представники організації Insafe – Європейської мережі безпечного Інтернету для того, аби підвищити рівень обізнаності щодо відповідального користування всесвітньою мережею, особливо серед дітей та молоді. Як багато часу проводять в інтернеті полтавці, що там шукають і чи знають, від чого і як варто берегтися – досліджували наші кореспонденти.

5 лютого 2013, 16:40

Мусульманська громада Полтави відзначила День народження Пророка Мухаммада

Святковий захід провели у міському будинку культури. Запросили на нього і нашу знімальну групу.

5 лютого 2013, 16:42

МНС-ники спільно з соцпрацівниками вже традиційно в зимовий період проводять рейди приватним сектором

В першу чергу перевіряльники хочуть нагадати людям похилого віку основні правила поводження з опалювальними приладами, аби зменшити загальну кількість пожеж в області.

5 лютого 2013, 17:03

Замість лекцій – на підприємства

Студенти Полтавського університету економіки і торгівлі, хто з четвертого, а хто навіть і третього курсу починають проходити виробничу практику. На одному і таких занять, яке провели на базі фабрики «Ворскла» побувала і наша знімальна група.

5 лютого 2013, 17:04

24 перевірки за рік

Зміни в минулому році відбулися і у контрольно-ревізійному відділі міста Полтава, який після відповідного Указу Президента України став називатися Полтавською міжрайонною Держфініспекцією. Протягом минулого року структура провела 24 ревізії фінансово-господарської діяльності різних суб'єктів господарювання.

5 лютого 2013, 17:06

Уже місяць, як набув чинності новий Закон «Про зайнятість населення»

Серед інших змін у ньому йдеться про деякі привілеї для роботодавців стосовно працевлаштування осіб, які належать до соціально незахищених категорій населення. Чи є з боку останніх попит на отримання роботи у Полтавському міському центрі зайнятості – дізнавалися нашіі журналісти.

5 лютого 2013, 17:07

Вже другий рік поспіль Полтава не виконує бюджет

Щоб обговорити це і ще 30-ть питань порядку денного на позачерговій двадцять дев’ятій сесії міської ради шостого скликання депутатам знадобилося трохи більше години. Про основні рішення, які присутні депутати схвалювали переважно одностайно – далі у сюжеті.

5 лютого 2013, 17:09