Архів новин за 28.02.2013

Кращий вихователь Полтави працює у 58-му дошкільному навчальному закладі

Це стало відомо за результатами міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року – 2013», який у нашому місті відбувся вперше. Кращих наставників найменших полтавців у четвер вітали в Галереї мистецтв. Про тих, хто не боїться щодня оточувати себе юрбою дітлахів і вміє їх навчити доброго та світлого, – наш наступний сюжет.

28 лютого 2013, 16:28

Полтавські читальні вирішили підготуватися до початку весни

В обласній бібліотеці імені Олеся Гончара за день до початку березня вирішили поговорити про кохання. А до спілкування запросили полтавських студентів та молодих поетів-початківців. Про що останні нині пишуть та які твори цікавлять сучасників – дивіться далі.

28 лютого 2013, 16:34

Втретє у Полтаві пройшов спільний конкурс міської влади та молодіжних організацій

По 4,5 тисячі гривень отримали переможці конкурсу спільних заходів молодіжних, громадських організацій з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому. Цей конкурс проходить вже втретє. І цього разу на нього надійшло 18 проектів від 14 громадських організацій міста.

28 лютого 2013, 16:37

У Кременчуцькій колонії відбувся перший турнір з доміно

Вихованці Кременчуцької виховної колонії для неповнолітніх стали першими учасниками Турніру з доміно, влаштованого новоствореною Всеукраїнською національною федерацією. Перші змагання та життя колонії взагалі на власні очі бачили і наші журналісти.

28 лютого 2013, 16:42

Близько 50 питань винесли на порядок денний 15-тої сесії 6 скликання депутати Полтавської обласної ради

Серед них – затвердження програм підтримки та розвитку різних галузей регіону, внесення змін до показників обласного бюджету на 2013, кадрові питання. Більше про обговорення у сесійній залі Полтавської обласної ради – Крістіна Брігіда.

28 лютого 2013, 16:58

Губернатор Полтавської області спілкувався із журналістами за підсумками трьох років своєї діяльності

Три роки тому заборгованість із заробітної платні у Полтавській області складала 28 мільйонів гривень, нині цей показник становить 14 мільйонів, але приблизно половину боргу додають підприємства-банкрути. Так звітував сьогодні голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко під час прес-конференції «Три роки стабільності – надійний фундамент для розвитку і добробуту». Про те, що вдалося зробити, а також про нинішні проблеми та плани на майбутнє із очільником регіону спілкувалися й наші кореспонденти.

28 лютого 2013, 17:05

Родичі – це не тількі зустрічі на весіллях і похованнях та листівки з вітаннями на День народження та Різдво

Для деяких полтавців – це справжній головний біль та купа неприємностей. Так сталося і з 87-річною Марією Замковою, коли її племінниця так би мовити «по-родинному» вселила у квартиру пенсіонерки... три родини. Останні не тільки понівечили майно, а й взагалі не збиралися виїжджати, коли цього вимагали господарі. У квартирному питанні розбиралися наші журналісти.

28 лютого 2013, 22:38