Архів новин за 26.02.2013

Фотохудожники України представили полтавцям свій погляд на Сорочинський ярмарок

Понад півсотні робіт від більш ніж десяти авторів – такий творчий доробок майстрів художньої фотографії представили полтавцям. У приміщенні обласної ради профспілок у вівторок відкрилася виставка «Сорочинський ярмарок очима фотохудожників України».

26 лютого 2013, 17:18

45 робіт напередодні свого Дня народження презентував полтавський художник Ігор Величко

Ця експозиція стала своєрідним підсумком діяльності митця за 2012 рік. Привітати останнього з цією подією до Художнього салону завітали друзі, колеги та поціновувачі таланту живописця.

26 лютого 2013, 17:20

У Кременчуці правоохоронці вилучили 9 гральних автоматів

Ще на один підпільний зал з ігровими автоматами стало менше. У Кременчуці співробітники управління державної служби боротьби з економічними злочинами управління внутрішніх справ Полтавщини вилучили 9 одиниць комп'ютерної техніки, переобладнаної під гральні автомати. Яка міра покарання очікує на власників підпільного грального бізнесу, знають наші кореспонденти.

26 лютого 2013, 17:21

255 сімей мають отримати квартири за програмою кредитування молодіжного житлового будівництва

Про це під час засідання бюджетної комісії повідомив заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко. Більше про те, які напрямки Програми соціально-економічного розвитку Полтавської області мають затвердити народні обранці, та про розподілення коштів – у нашому наступному сюжеті.

26 лютого 2013, 17:24

АПК Полтавщини посідає 2-ге місце в регіоні за рівнем травматизму на робочих місцях

У 2012 році на об'єктах агропромислового комплексу Полтавської області загинуло 7 чоловік. Це досить високий показник, вважає влада області, до того ж більший, ніж у попередньому 2011-му. Тож як знизити останній у році поточному, стратегію визначали у Полтавській обласній державній адміністрації.

26 лютого 2013, 17:26

Зупинки громадського транспорту у віддалених районах Полтави потребують негайного ремонту

Якщо зупинки громадського транспорту у місцях, наближених до центру Полтави, мають задовільний вигляд, то у віддалених районах міста, таких як Юрівка, вони вже давно не бачили ремонту. Чому така ситуація виникла і коли пасажири громадського транспорту зможуть чекати на нього у комфортних умовах, спробувала розібратися Юлія Іващенко.

26 лютого 2013, 17:31

Аграрна академія співпрацюватиме зі світовою компанією «НовоФарм»

До студентів та викладачів Полтавської державної аграрної академії завітали представники компанії «НовоФарм», яка займається продажем сільськогосподарської техніки виробництва Сполучених Штатів Америки. Під час заходу спеціалісти наочно продемонстрували всі переваги тракторів серії Магнум, які і представляє їх компанія.

26 лютого 2013, 17:44