Архів новин за 25.02.2013

Горе-лісоруби поплатилися за свою жадібність, зазіхнувши на вікові дуби

Бажання озолотитися стало рушійною силою для трьох зловмисників, які займалися вирубкою лісу у Великобагачанському районі. Не дозволили нажитися на комунальній власності правоохоронці, які вчасно затримали злочинців. Який збиток понесла сільська громада від незаконної вирубки лісу, дивіться у наступному сюжеті.

25 лютого 2013, 16:24

Рятувальники розповідають полтавцям про «зігріваючу» небезпеку

Попри сонячну погоду та невелику мінусову температуру на початку останнього тижня зими рятувальники продовжують перевіряти, чи правильно полтавці гріються. Правила поводження з пічним опаленням та газовим обладнанням знову перевіряли у приватних будинках. Допомагали їм у цьому і наші кореспонденти.

25 лютого 2013, 16:33

На Полтавщині планують звести чотири нових футбольних майданчика

За рахунок коштів загального фонду управління та департаменти обласної державної адміністрації отримають додаткові гроші для своєї діяльності і реалізації деяких програм. Про це говорили сьогодні в обласній раді під час роботи одразу кількох комісій. Зокрема, у сфері молодіжної політики, спорту та туризму розглядали питання створення нових спортивних майданчиків та дискутували над календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Полтавської області на 2013 рік.

25 лютого 2013, 16:40

Державна податкова служба відкрита до співпраці з платниками податків

Сприяє цьому і реформування галузі. В результаті реорганізації Державна митна служба об'єдналася з Державною податковою у Міністерство доходів і зборів України. Це та інші нововведення 2013 року обговорили на розширеному засіданні члени Громадської ради при ДПС в Полтавській області.

25 лютого 2013, 17:07

225 молодих сімей упродовж чотирьох років отримають кредити на житло

Про це на прес-конференції повідомив заступник голови Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко. Крім цього, останній порушив питання організації в області будинків сімейного типу, працевлаштування молоді тощо. Побували на зустрічі і наші журналісти.

25 лютого 2013, 17:28

За три місяці полтавці не встигли відчути роботу народних обранців, які пройшли до Верховної ради від нашого міста

Майже три місяці пройшло з того часу, як країна пережила чергові парламентські вибори та, відповідно, поповнилася новими народними обранцями. Від Полтави у Верховній Раді таких двоє: Юрій Бублик та Сергій Каплін. Але чи знають полтавці, кого вони обрали, та чи відчувають підтримку своїх кандидатів – дізнавалися наші журналісти.

25 лютого 2013, 17:59