Архів новин за 23.02.2013

Цикл сюжетів «Пам'ятники Полтави»: пам'ятник Келіну

Ми у рамках циклу сюжетів «Пам'ятники Полтави» продовжуємо знайомити мешканців нашого міста з найвидатнішими архітектурними спорудами. У всі часи знаходилися люди, які виходили на захист своєї домівки, своєї родини, своєї батьківщини. Подвиги деяких з них увічнені у бронзі, як, наприклад, звитяга захисників Полтавської фортеці під час Північної війни. Пам’ятник героям та відважному полковникові Келіну, розповідь про який продовжує наш цикл сюжетів, за час свого існування зазнав деяких змін. Куди, а головне – чому полетів орел з пам’ятника полковникові Келіну, дізнавалися наші кореспонденти.

23 лютого 2013, 13:45

Полтава взяла участь у Всеукраїнській виставці «Workshop» – Україна та туризм-2013

Цими днями близько 20 туристичних фірм Полтави взяли участь у Всеукраїнській виставці «Workshop» – Україна та туризм-2013. Свої послуги представляли гості з Польщі, а також з Києва, Севастополя та інших міст держави.

23 лютого 2013, 13:47

Хвиля «Х-Фактору» знову накрила Полтаву

За право стати учасником тренувального табору та пройти до фінальної частини вокального проекту змагалися сотні співаків. Для одних бажання співати на великій сцені – мрія з самого дитинства, для інших участь у проекті – чудова нагода познайомитися із зірками українського шоу-бізу. Як цього разу Полтава підготувалася до кастингу, знають Крістіна БрігІда і Олексій Гнипа.

23 лютого 2013, 13:49

Сьогодні в Україні, Росії, Білорусі, Киргизії та Придністров'ї відзначають День захисника Вітчизни

Історія свята нараховує вже 95 років. Не дивлячись на неодноразову зміну назви, цей день продовжує асоціюватися зі справжніми воїнами та патріотами своєї держави.

23 лютого 2013, 13:54

Полтавські правоохоронці знову спалювали наркотики

У Полтавському районі співробітники правоохоронних органів спалили близько 90 кілограмів наркотичних речовин на суму, яка за цінами «чорного ринку» сягає двох мільйонів гривень. Більше про це дивіться у наступному сюжеті.

23 лютого 2013, 13:56

В Україні активісти збираються поліпшувати ставлення до пішоходів

Кожен четвертий загиблий у дорожньо-транспортних пригодах – пішохід. Усе через те, що ролі останніх приділяється зовсім мало уваги. Таку невтішну статистику навів під час прес-конференції голова громадської спілки «За безпеку пішоходів!» Віктор Козоріз.

23 лютого 2013, 13:57

Полтавська область готується до весняної повені

Такою була головна тема засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій, що відбулося наприкінці цього тижня в обласній державній адміністрації. Представники влади та різних служб обговорювали стан готовності гідроспоруд до можливих проблем. Чи варто побоюватися полтавцям великої води цього року, а також про можливі локальні місця підтоплення області – у нашому наступному сюжеті.

23 лютого 2013, 13:58