Архів новин за 22.02.2013

До Дня рідної мови небайдужі полтавці зібралися для обговорення сучасного стану української мови

На думку громадськості, наша мова зараз потребує підтримки саме зі сторони влади. Яким чином полтавська спільнота втілюватиме свої плани – дивіться у наступному сюжеті.

22 лютого 2013, 17:22

Полтавські автолюбителі змагалися у майстерності фігурного маневрування

Причому вправи змагань, такі як «змійка заднім ходом» та «вісімка», виконували не тільки інструктори з водіння, а й їх учні, які тільки вчаться шоферській майстерності.

22 лютого 2013, 17:25

Вбивством у Полтаві закінчилася сутичка в одному з кафе

35-річний полтавець отримав смертельне ножове поранення в серце від 29-річного жителя міста Кіровограду. Трагедія сталася поблизу одного з полтавських кафе. Одразу затримати кіровоградця не вдалося, та невдовзі він сам з'явився з повинною. Подробиці події – у наступному сюжеті.

22 лютого 2013, 17:26

Державна екзаменаційна комісія розглянула 7 кращих дипломних робіт студентів ПУЕТу

7 кращих дипломних робіт студентів Полтавського університету економіки і торгівлі, виконаних на матеріалах підприємств споживчої кооперації, розглядали на виїзному засіданні Державної екзаменаційної комісії. Практичне значення цих робіт в тому, що їх автори безпосередньо працюють у сфері споживчої кооперації України. Юлія Іващенко – далі.

22 лютого 2013, 17:28

В аграрній академії говорили про розвиток сільських територій

Про реалізацію проекту соціально-економічного розвитку сільських територій «Рідне село» цього дня говорили в Полтавській державній аграрній академії. Серед основних питань, які винесли на порядок денний учасники круглого столу, – стан та перспективи розвитку малих сільськогосподарських виробників та обслуговуючих кооперативів.

22 лютого 2013, 17:30

В області мають прийняти програму протидії захворюванню на туберкульоз, розраховану до 2016 року

Поширення туберкульозу, ВІЛ-інфекції, СНІДу і наркоманії – співробітництво для протидії цим проблемам наприкінці тижня обговорювали в обласній державній адміністрації. Про актуальні питання першого у цьому році засідання Координаційної ради дивіться далі.

22 лютого 2013, 17:31

Полтавці стурбовані підвищенням цін на хліб

Зокрема, його соціальні сорти за останні тижні стали коштувати на 30 відсотків більше. В цьому запевнив нас полтавський пенсіонер, який із проханням з'ясувати причини подорожчання звернувся до нашої студії. 7 лютого представники обласної влади уклали новий меморандум із підприємствами, які виробляють хлібобулочні вироби. У цьому документі вони зафіксували, що ціновий коридор не змінюється, запевняють полтавські чиновники. Чи дійсно ціни на хліб підвищилися і що впливає на вартість продукту № 1 – розбиралася Інна Безугла.

22 лютого 2013, 17:32