Архів новин за 16.02.2013

Цикл «Пам'ятники Полтави»: «Синам Полтавщини, загиблим в Афганістані»

Ми продовжуємо цикл сюжетів про пам'ятники Полтави. У нашому місті тривають дні вшанування загиблих воїнів-інтернаціоналістів. На честь їхнього бойового подвигу у Полтаві встановили пам'ятник «Синам Полтавщини, загиблим в Афганістані». Більше про нього знає Крістіна Брігіда.

16 лютого 2013, 15:37

Драйвовий концерт привіз до Полтави гурт «PanKe Shava»

Музичний колектив уже не вперше тішить полтавську публіку своїми піснями. Цього ж разу до нашого міста завітали в рамках гастрольного концертного туру. Напередодні виступу під час прес-конференції своїми творчими планами музиканти поділилися і з нашими журналістами.

16 лютого 2013, 15:38

Діти з різних районів області відвідали Музей дальньої авіації

Діти з різних районів Полтавщини сьогодні завітали до обласного центру для відвідування місцевих музеїв. Одним із пунктів зупинки екскурсантів став Музей дальньої стратегічної авіації. Організував їм таку подорож козацько-гвардійський корпус Полтавщини Міжнародної академії козацтва.

16 лютого 2013, 15:39

Полтава відзначила традиційне Свято сала

Вагою 92 кілограма та довжиною 77 метрів – такий черговий рекорд, який встановила Полтавщина на традиційному святі сала. Цього року не було сала в шоколаді, сала в шампанському чи суші-сала, натомість символом заходу стало ромало-сало. Крім того, вперше на святі відкрили музей сала.

16 лютого 2013, 15:40

У місті стартував другий етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Наприкінці тижня у Полтаві урочисто стартував другий етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України. У суботу та неділю його учасники виконають контрольні завдання і захистять свої дослідницькі роботи. А в понеділок стануть відомі імена переможців, які представлятимуть наш регіон на всеукраїнському рівні. Що цікавить найрозумніших полтавських учнів та над чим вони нині працюють, дізнавалися Інна Безугла та Сергій Сепітий.

16 лютого 2013, 15:45

У Полтаві на 20 магістрів стало більше

Дипломи студентам факультету економіки і менеджменту Полтавської державної аграрної академії вручили у стінах Галереї мистецтв.

16 лютого 2013, 15:47

Інформаційно-довідкова зала УСБУ в Полтавській області – майже 160 ГБ пам'яті

Дізнатися більше про пращурів, розкрити таємниці, які кілька десятиліть поспіль ховала від пересічних громадян радянська влада, відтепер може кожен. У місті продовжує свою роботу інформаційно-довідкова зала Управління СБУ в Полтавській області. Хто і чим найбільше цікавиться у відкритому архіві – дізнавались наші журналісти.

16 лютого 2013, 15:49

З початку цього року українські нотаріуси отримали право на професійне самоврядування

Втім, можливим це стане після створення нового органу – Нотаріальної палати України. З цього приводу відбулося засідання приватних та державних нотаріусів, які з'їхалися до обласного центру з усієї Полтавщини.

16 лютого 2013, 15:50