Архів новин за 15.02.2013

15 лютого православний світ відзначає свято Стрітення Господнього

Це одне з найбільших християнських свят, яке припадає на 40-й день після Різдва. У народі воно пов'язане з різними прикметами, за якими визначали, чи урожайним буде рік та чи скоро настане весна.

15 лютого 2013, 17:26

Полтавський майстер взявся відродити забуте мистецтво

Полтавський майстер художнього різьблення та дерев'яної скульптури вирішив відродити забуте багато століть тому мистецтво. Колись українці активно використовували вибійку в ужитку. Нині про це ніхто не чув і знайти майстрів, які б займалися такою творчістю, практично неможливо. Що таке ручна вибійка по тканині, на власні очі бачили Інна Безугла та Олексій Гнипа.

15 лютого 2013, 17:26

Торгово-розважальний центр «Київ» у День закоханих відзначив свій День народження

Йому виповнилося 4 роки. Святкували масштабно – з піснями, розвагами, конкурсами. А на десерт відвідувачі мали змогу побачити неперевершений виступ дуету «Анна-Марія».

15 лютого 2013, 17:30

У Полтаві на дві ідеальні пари стало більше

У День святого Валентина у місті пройшов конкурс з одноіменною назвою. Бажання позмагатися за уїкенд у Європі виявило 5 пар. Хто ж став переможцем – знає Юлія Іващенко.

15 лютого 2013, 17:31

15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав

Також цьогоріч відзначають 24 річницю виведення військ колишнього Радянського Союзу з Афганістану. У п'ятницю у Полтаві біля пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам, що у парку за Октябрським райвиконкомом, відбулося урочисте покладання квітів та мітинг-реквієм.

15 лютого 2013, 17:35

Посадовці області разом з приватними підприємцями обговорювали стан тваринництва на Полтавщині

Так у минулому році кожна корова в області, якою опікується фермер чи держава, давала майже 5 з половиною тисяч літрів надою. Крім того, упродовж 2012 на 160 тисяч збільшилася і кількість поголів'я свинини.

15 лютого 2013, 17:36

Полтавський міліціонер очолював наркоторговців

Начальник відділу по боротьбі із незаконним обігом наркотиків Полтавського міського управління міліції очолював злочинне угрупування, яке займалося виготовленням та розповсюдженням наркотичних речовин. Про це сьогодні на брифінгу повідомив прокурор Полтавської області Андрій Миронов. Що загрожує міліціонеру та його команді за такий цинічний злочин, дізнаєтеся з нашого наступного сюжету.

15 лютого 2013, 17:38

Металеві сходи у Полтаві – травмонебезпечні

Щодня ними піднімається та спускається величезна кількість мешканців Полтави. Та досить часто саме ці металеві сходи становлять небезпеку для вашого здоров'я. В кращому випадку – можна зіпсувати собі взуття, в гіршому – отримати травму.

15 лютого 2013, 17:40