Архів новин за 14.02.2013

14 лютого – найромантичніший день у календарі

І хоча день Святого Валентина не є споконвічним українським святом, останнім часом воно набирає все більшої популярності у нашій країні. Вітати своїх коханих цього дня не забувають і в Полтаві. Принагідно до свята у місті влаштували цілу низку заходів. Побували на них і наші кореспонденти.

14 лютого 2013, 17:15

У Полтавському університеті економіки і торгівлі визначили володарів Кубку Школи КВН

В Полтавському університеті економіки і торгівлі у змаганнях за Кубок Школи КВН зійшлися веселі і кмітливі студенти. Свої вміння жартувати дотепники проявляли у традиційних КВНівських конкурсах. Хто став цього року володарем заповітного кубку, знають Крістіна БрігІда і Максим Мовсесян.

14 лютого 2013, 17:17

Кращі полтавські вчителі цього дня відзначають своє професійне свято

І це – не День Учителя, а урочисте закриття другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013». Церемонію нагородження переможців та лауреатів бачила Альона В'язнікова.

14 лютого 2013, 17:19

Уже вдев'яте у Полтаві відкрилася виставка нафтогазової промисловості «Нафта Газ Сервіс»

Свої експозиції до уваги відвідувачів запропонувало близько 55 компаній цієї галузі. Більшість із них вже стала постійними учасниками виставки.

14 лютого 2013, 17:20

Голова Антимонопольного комітету України провів у Полтаві День розвитку конкурентності

Полтавщина стала першим регіоном, який прийняв семінар-нараду органів Антимонопольного комітету України. До спілкування залучили ще й представників обласної влади та бізнесменів. Чому для такого заходу обрали саме Полтаву та які питання обговорювали під час форуму – дивіться у сюжетах Інни Безуглої.

14 лютого 2013, 17:22