Архів новин за 13.02.2013

Студенти напередодні Дня всіх закоханих вирішили розповісти школярам про користь поцілунків

«Етюди про природу людських почуттів» – саме під такою назвою в обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного цього тижня відбувся захід для вихованців шкіл.

13 лютого 2013, 16:27

В Художньому салоні квітковою виставкою митці зустрічають весну

За вікном – похмура погода, а в Полтавському художньому салоні вже буяє весна. Троянди, півонії, проліски, зображені на картинах полтавських майстрів пензля, стали окрасою виставки «Квіти у нашому житті». Бачили це різнобарв'я фарб Крістіна Брігіда і Олексій Гнипа.

13 лютого 2013, 16:28

Полтавські правоохоронці прозвітували про свою роботу у січні

Пріоритетні напрямки роботи правоохоронців області – боротьба з економічною злочинністю, викриття фактів корупції та хабарництва, виявлення та припинення діяльності організованих злочинних груп. Про це йшлося на засіданні колегії УМВС Полтавщини. Більше про підсумки роботи правоохоронців за січень 2013 року – у наступному сюжеті.

13 лютого 2013, 16:30

Вшановували цього дня воїнів-інтернаціоналістів і в полтавських школах

Зокрема учні загальноосвітньої школи №5 побували на уроці мужності, де дізнавалися про події в Афганістані від самих очевидців. Запросили на захід і нашу знімальну групу.

13 лютого 2013, 16:31

Згадували воїнів-інтернаціоналістів і в Октябрському районі міста

Пам'ять загиблих афганців їх побратими, члени сімей разом з представниками районної влади вшанували покладанням квітів до їх могил.

13 лютого 2013, 16:32

У Полтаві почали вшановувати воїнів, які пройшли війну в Афганістані

Сьогодні в одному залі зібрались представники обласної влади, органів місцевого самоврядування та учасники бойових дій на території Афганістану. Приводом слугувала дата – 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

13 лютого 2013, 16:34

Незавершена прибудова до полтавської п'ятиповерхівки може розсипатися прямо на місцевих дітей

Близько 17 років тому до одного з полтавських п'ятиповерхових будинків почали добудовувати приміщення. Для чого воно тоді призначалося – місцевим мешканцям повідомили. Але через стільки років на цій ділянці тільки ростуть бур'яни, на стінах розсипається цегла, немає ні даху, ні підлоги, і знайти господаря полтавцям не вдається. Небезпечне будівництво, яка загрожує дітям вулиці Гожулянської, досліджували цього тижня Інна Безугла та Сергій Сепітий.

13 лютого 2013, 16:44