Архів новин за лютий 2013 року

А ми продовжуємо цикл сюжетів про памятники Полтави

Монумент, про який сьогодні піде мова, знаходиться в одному з найзатишніших куточків нашого міста. У 1987 році памятник Олександрові Пушкіну зайняв чинне місце у Березовому сквері. Чи бував російський поет на Полтавщині, знають наші журналісти.

1 лютого 2013, 18:21

Видатні місця та пам'ятки Полтави можна відвідати віртуально

Першу таку екскурсію організували та провели в обласній бібліотеці імені Івана Котляревського. Побували на ній не тільки полтавські школярі, а й наші кореспонденти.

1 лютого 2013, 18:23

Пакунок наркотиків у таксі - такою стала здобич кременчуцьких правоохоронців

Власником марихуани та героїну виявився раніше вже судимий мешканець Івано-Франківської області. Подробиці події - у наступному сюжеті.

1 лютого 2013, 18:25

Перевірили водіїв на наявність ліцензійних карток

Працівники Державтоінспекції Полтавщини разом з працівниками Головтрансінспекції провели спільний рейд, під час якого були виявлені водії, які надавали послуги з перевезення пасажирів без ліцензійних карток. На які ще порушення йдуть полтавські перевізники дивіться у наступному сюжеті.

1 лютого 2013, 18:27

Полтавський університет економіки і торгівлі ініціював проведення нового конкурсу для школярів міста

Підготовчий етап Чемпіонату області для учнів 11 класів з основ підприємницької діяльності «Крок до бізнесу» відвідали і наші журналісти.

1 лютого 2013, 18:30

З цього року в органах Пенсійного фонду змінено порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Так фізичні особи-підприємці подають звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого. Які ще зміни відбулися у поданні звітності - дивіться далі.

1 лютого 2013, 18:36

Сьогодні розпочався відлік останнього місяця зими

Та, дивлячись на погоду, не такий він і лютий. Адже з кожним днем температурні показники піднімаються догори, відповідно додається роботи і тим службам, які змушені прибирати наслідки такого потепління. Чи справляються у Полтаві комунальники зі своїми обов'язками - у п"ятницю досліджували наші кореспонденти.

1 лютого 2013, 18:37