Архів новин за 7.12.2013

Старшокласники та вчителі Полтавської СШ №3 змагалися у влучності та швидкості

Військово-спортивне багатоборство влаштували у рамках святкування дня Збройних Сил України. Школярі вирішили відвідати тир та визначити, хто кращий у кульовій стрільбі, хто – у стрільбі з арбалету, а кому до снаги швидше за всіх розібрати автомат. Стежили за перебігом змагань і наші журналісти.

7 грудня 2013, 13:02

Про актуальну у всі часи книгу говорили днями в Полтавській обласній бібліотеці

Тут зібралися поціновувачі творчості Івана Котляревського та його відомої у всьому світі «Енеїди». Вперше поема нашого земляка побачила світ у 1798 році в Петербурзі.

7 грудня 2013, 13:04

80 країн світу цього року долучилися до «Марафону написання листів 2013»

З 6 до 12 грудня люди з понад 50 міст України будуть писати на захист восьми осіб, які страждають від порушення прав людини. Листи будуть направлені урядам країн, створюючи тиск та домагаючись змін на краще у кожному окремому випадку.

7 грудня 2013, 13:05

У Полтавському лісгоспі фахівці створили нову стежку

Відтепер відвідувачі лісу, крокуючи зеленою територією, зможуть ознайомитися із різноманітними цікавими фактами. На тематичних аншлагах розміщені дані як про місцеві лісові масиви, так і цікавинки з життя світової природи.

7 грудня 2013, 13:07

7 грудня своє професійне свято відзначають працівники органів місцевого самоврядування

Винуватців свята, які працюють на території Полтавського району, вітали у Полтавському районному будинку дитячої та юнацької творчості. Ця дата – привід ще раз нагадати, що місцеве самоврядування є правом територіальних громад самостійно вирішувати питання місцевого значення.

7 грудня 2013, 13:08

З грудня прожитковий мінімум українців зріс на 55 гривень

У зв'язку з цим змінився і розмір пенсій. Близько 30% пенсіонерів відтепер отримуватимуть виплати у збільшеному розмірі. Але це не стосується державних службовців, суддів та прокурорів. Їх пенсія залишиться на попередньому рівні.

7 грудня 2013, 13:10

У Полтаві випускники шкіл, їх батьки та класні керівники знайомилися із особливостями цьогорічного ЗНО та вступної кампанії

Про новинки тестування та поради успішного складання останнього дивіться у нашому наступному сюжеті.

7 грудня 2013, 13:25