Архів новин за 5.12.2013

У Полтавській СШ №3 відбулася презентація видання «Історія навчальних закладів Полтави до 1917 року»

Його автор Сергій Бояренцев – колишній випускник цієї школи. Спочатку він планував створити книгу винятково про неї, утім, розпочавши роботу, знайшов багато інформації про інші навчальні заклади Полтави.

5 грудня 2013, 16:54

Поети та піснярі Полтави реставрують старовинні історичні твори

Більшість історичних пісень, дум та балад про долю українського народу не дійшли до нашого часу, але їх відтворюють та реставрують полтавські письменники і піснярі. Днями в обласній бібліотеці імені Котляревського відбулася творча зустріч митців – Юрія Дмитренка та Петра Скубія. Про багаторічну роботу задля повернення історії – дивіться далі.

5 грудня 2013, 16:55

Полтавський університет економіки і торгівлі має таланти

Це підтверджено традиційним конкурсом вишу з одноіменною назвою. Пісні, танці та акторську майстерність першокурсників ПУЕТу оцінила і наша знімальна група.

5 грудня 2013, 16:56

Міліціонери-обласники говорили про злочини проти власності

Злочини проти власності – тема прес-конференції, що пройшла в управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області. Цього року на Полтавщині вже зареєстровано понад 8900 крадіжок з різних форм власності, квартирних крадіжок, шахрайств, пограбувань та розбоїв. Багато випадків розбійних нападів та крадіжок мобільних телефонів припадає на осіб похилого віку. Більше про це знають наші кореспонденти.

5 грудня 2013, 16:57

У Миргороді сп'янілий чоловік погрожував таксистові, а потім забрав у нього автомобіль

Проте втекти на ньому далеко не зміг. Завдяки злагодженим діям правоохоронців за 20 хвилин його впіймали. Навіщо 38-річному чоловікові знадобилося викрадати таксі, дивіться далі.

5 грудня 2013, 16:59

5 грудня – Всесвітній день тих, хто називає себе добровільними помічниками

Вони у вільний час абсолютно безоплатно, за власним бажанням, допомагають іншим, а отже, й професійним свято волонтерів назвати не можна. В Україні представниками цього руху переважно є учнівська та студентська молодь. А завдяки волонтерству вони намагаються випробувати власні сили та розв'язати соціальні проблеми. Про один із незвичних волонтерських рухів у Полтаві – дивіться наш наступний матеріал.

5 грудня 2013, 17:00

6 грудня, починаючи з 1993 року, військовослужбовці відзначають День Збройних Сил України

Незважаючи на невелику офіційну історію українського війська, справжній вік української армії сягає кількох століть. Сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. З професійним святом захисників Вітчизни вітали на урочистостях у Міському будинку культури.

5 грудня 2013, 17:01

На черговій сесії Міської ради громаді представили нового заступника мера

В Олександра Мамая з'явився новий заступник, який разом з рештою помічників і самим міським головою отримають до Новорічних свят по 1300 гривень премії. Про інші новини з останньої сесії міської ради – далі у нашому випуску.

5 грудня 2013, 17:42