Архів новин за 4.12.2013

В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського відкрилася виставка витинанок Тетяни Ваценко

Майстриня – в когорті тих, хто потроху починає відроджувати дещо призабутий вид народного мистецтва. Експозицію складають багатоколірні витинанки української тематики.

4 грудня 2013, 17:23

Кохати і ділитись радістю з друзями закликали полтавців з особливими потребами у Міжнародний день інвалідів

Увечері 3 грудня до літературно-меморіального музею Івана Петровича Котляревського запросили всіх бажаючих на перегляд вистави молодіжного аматорського театру Тараса Духовного «Века любви – века страданий».

4 грудня 2013, 17:24

У Полтаві відбулася вистава Харківського малого театру маріонеток

Для глядачів його актори підготували виставу «Історія Лу. Сторінка маленького життя». Винятково за допомогою світла, музики та шматків газети вони розповіли полтавцям про самотність звичайної людини у великому світі. Філософську виставу бачила і наша знімальна група.

4 грудня 2013, 17:25

У Полтаві створили обласний штаб народного супротиву

У середу в обласній організації партії УДАР відбулася координаційна рада політичних партій та громадськості, під час якої представники опозиції узгоджували свої подальші дії. Для чого це потрібно, а також про те, що планують далі робити небайдужі до свого майбутнього українці, дивіться у нашому наступному матеріалі.

4 грудня 2013, 17:26

Полтавки не мають звички регулярно проходити профілактичні огляди

Українські лікарі подають приголомшливу статистику: більш ніж 75% заміжніх жінок в нашій державі страждають від різних гінекологічних захворювань. Фахівці констатують: кількість людей, які страждають від онкогінекологічних патологій, постійно збільшується. І якщо донедавна у групи ризику зараховували переважно жінкок середнього віку, то нині полтавські лікарі звертають увагу на молодих жінок репродуктивного віку.

4 грудня 2013, 17:27

Гадяцькі правоохоронці по «гарячих слідах» розкрили жорстоке вбивство

18-річний хлопець катував чоловіка, вимагаючи від нього грошей. Не отримавши бажаного, нападник залишив свою жертву у безпорадному стані, прихопивши з собою телевізор та мобільний телефон. Подробиці події – далі у випуску.

4 грудня 2013, 17:29

5 грудня у світі відзначатимуть день волонтера

Волонтерство - добровільна неприбуткова діяльність, яка полягає в наданні допомоги людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. У світі загони добровольців, які займались добрими справами, з'явилися ще наприкінці 1950-х років, в Україні ж вони почали формуватися лише у 90-х. Нині на Полтавщині окрім учнівських та студентських волонтерських організацій існують ще й ветеранські. Підсумки своєї роботи за рік, що минає, ветерани-волонтери області підбивали на пленумі в обласній державній адміністрації.

4 грудня 2013, 17:30

До 2017 року кількість військовослужбовців у державі планують скоротити зі 180 тисяч до 122

Про це під час прес-конференції зазначив військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату Борис Павлов. Журналістам він також розповів про стан реформування Збройних Сил України у Полтавському регіоні, а також – про військову службу за контрактом.

4 грудня 2013, 17:31

У приміщенні кінотеатру імені Котляревського ведуться незаконні будівельні роботи

Більше двохсот років однією із будівель ансамблю Круглої площі є будинок Полтавського дворянського зібрання, нині – кінотеатр імені Івана Котляревського. Полтавці помітили, що останнім часом у приміщенні цієї пам'ятки архітектури національного значення почали проводитися будівельні роботи з оздоблення та перепланування другого поверху. Більше про це – у нашому наступному сюжеті.

4 грудня 2013, 17:32