Архів новин за 3.12.2013

У Полтавському музучилищі відзначили 100-річчя від Дня народження Георгія, та 95-річчя – Платона Майбородів

Видатних композиторів вшанували теплими спогадами, виконанням пісень, написаних ними, а також приємним сюрпризом від Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта».

3 грудня 2013, 17:22

Сьогодні міжнародна спільнота відзначає День людей з особливими потребами

Долучилися до нього і викладачі Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи №39. Для своїх вихованців вони влаштували традиційний святковий концерт. Більше про щоденну роботу, яку проводять у закладі з дітьми з особливими потребами, дивіться у наступному сюжеті.

3 грудня 2013, 17:23

Аграрна академія вперше у цьому навчальному році відчинила двері своїм майбутнім студентам

Хоч до початку вступної кампанії-2014 ще півроку, провідний виш Полтавщини вже сьогодні знайомить абітурієнтів з умовами та перспективами навчання, факультетами та напрямками підготовки й запрошує на підготовчі курси.

3 грудня 2013, 17:25

Сьогодні з професійним святом вітали працівників органів місцевого самоврядування

7 грудня своє професійне свято відзначають усі, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах. Напередодні свята працівників місцевого самоврядування Полтавщини вітали на урочистостях в обласному театрі імені Гоголя. Фахівці Державного архіву області підготували документальну виставку, експонати якої розповідають про діяльність Полтавського губернського земства, становлення і розвиток самоврядних органів у радянські часи та період незалежності України.

3 грудня 2013, 17:26

У Полтаві тривають «16 днів проти насилля»

У рамках акції «16 днів проти насилля» громадська організація «Центр сім'ї «Родинний дім» проводить ряд заходів для школярів та студентів міста. Фахівці порушують різні теми, одна із них – торгівля людьми. Молодь дізнається реальні історії, які трапилися з нашими співвітчизниками, та переглядає документальні стрічки. Один із таких фільмів сьогодні подивилися студенти аграрного вишу.

3 грудня 2013, 17:29

Полтавці продовжують виходити на Євромайдан

Кажуть: робитимуть це стільки, скільки буде потрібно. Гасла і плакати – ті ж самі, що і в попередні дні: люди вимагають від влади відновити євроінтеграційний курс розвитку держави. Останні новини з полтавського Євромайдану збирали наші кореспонденти.

3 грудня 2013, 17:30

Приватного підприємця одного із полтавських ринків спробували силоміць позбавити орендованої території

Якщо ви працюєте у галузі торгівлі, орендуєте певну площу і маєте відповідні дозвільні документи, це ще не гарантує вам безперешкодної роботи. Абсолютно незахищеною нині почувається приватний підприємець Тетяна Пругло. Жінка багато років пропрацювала на ринку поблизу Південного вокзалу, звикла і до колег, і до робочого місця, проте у ніч з неділі на понеділок її холодильне обладнання з усією продукцією без попередження виставили за двері торговельного павільйону. Розбиралася у ситуації Марина Молька.

3 грудня 2013, 17:31