Архів новин за 9.11.2013

В Полтавському театрі ляльок показали прем'єру київського режисера

Полтавський академічний обласний театр ляльок презентував свій новий творчий доробок. Цього разу дітлахам показали виставу київського режисера «Принцеса на горошині» за мотивами відомої казки Ганса Крістіана Андерсена.

9 листопада 2013, 09:39

10 років в Україні проходить міжнародний фестиваль документального кіно «DOCUDAYS»

Його мета – підвищення рівня кінодокументалістики, становлення відкритого діалогу про моральні проблеми суспільства, права людини. Короткометражні стрічки з цієї тематики нині переглядають учні шкіл міста. Кінопокази проходять на базі 5-ї школи Полтави. На одному з таких сеансів і побували наші кореспонденти.

9 листопада 2013, 09:41

Правоохоронці провели колегію

В Управлінні МВС України в Полтавській області відбулася розширена нарада за участю керівників галузевих служб УМВС Полтавщини, начальників міських і районних відділів міліції області та їх заступників. Найбільшу увагу зосередили на протидії злочинів в економічній сфері.

9 листопада 2013, 09:42

Довгожитель Октябрського району Дмитро Нефедьєв відзначив 100-літній ювілей

Для історії 100 років – піщинка, для людського життя – серйозна дата. До сторічного ювілею доживають одиниці. В Октябрському районі Полтави 5 таких довгожителів. 8 листопада 100 років виповнилося Дмитру Нефедьєву.

9 листопада 2013, 09:42

За останні 10 років полтавці стали більше скаржитися на проблеми шлунково-кишкового тракту

За останні 10 років збільшилася кількість захворювань шлунково-кишкового тракту, констатують в обласному гастроентерологічному центрі. Сприяє цьому нераціональне харчування, вживання недоброякісної їжі, а також захоплення мешканців Полтавської області дієтами задля стрункості. Які дієти є корисними, а які лише шкодять здоров'ю, знають наші кореспонденти.

9 листопада 2013, 09:44

12-14 листопада у Полтаві з гастролями перебуватиме Кримсько-татарський академічний музично-драматичний театр

На Полтавщині реалізують завдання Президента щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин. Колектив обласного театру імені Гоголя співпрацює не лише з українськими колегами, нині створюють виставу з фахівцями грузинського академічного театру імені Марджанішвілі. Про це та інше йшлося на нараді під головуванням керівника апарату-заступника голови облдержадміністрації Валерія Пархоменка.

9 листопада 2013, 09:45

9 листопада в Україні відзначають День української мови і писемності

З цієї нагоди представники громадських організацій Полтави влаштували зібрання, на якому обговорили розвиток солов'їної у сучасному суспільстві, умови її функціонування та негативні явища, що засмічують мову. Більше про них знають Крістіна Брігіда та Максим Мовсесян.

9 листопада 2013, 09:46