Архів новин за 8.11.2013

«Ми – кожен у світі неповторний»

Під такою назвою у Полтаві відбувся Другий обласний фестиваль національних культур. Участь у ньому взяли понад пів-тисячі представників нацменшин, які проживають на території Полтавщини. Калейдоскоп культур різних народностей на одній сцені бачили і наші кореспонденти.

8 листопада 2013, 17:19

У Полтаві стартував «місячник доброти»

Під час нього збиратимуться крупи та корм для тварин, матеріали для створення будиночків для собак. Його організатором вже третє виступив Центр захисту живої природи «Юний європеєць». А розпочали «місячник доброти» традиційним концертом у Міському будинку культури.

8 листопада 2013, 17:19

53 особи цього року постраждало в пожежах, які сталися в Полтаві

З них шестеро дітей. Щоб зменшити кількість нещасних випадків, рятувальники постійно проводять профілактичні заходи серед підростаючого покоління. Один із таких днями пройшов у дев'ятій гімназії.

8 листопада 2013, 17:21

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди на Полтавщині загинуло дві людини

Її учасниками стали легковий автомобіль «ВАЗ 2106» та «Газель». Подробиці ДТП – у наступному сюжеті.

8 листопада 2013, 17:23

Моніторингова комісія ЄС вивчає ефективність використання єврокоштів для потреб громад

Цього тижня в обласній державній адміністрації підбивають підсумки другої фази проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та перевіряють його втілення безпосередньо у селах області. Як конкретно вирішували проблеми полтавців на місцях за рахунок спільних коштів, скільки на це витратили та чи можливе продовження проекту надалі – дивіться у матеріалі наших кореспондентів.

8 листопада 2013, 17:24

Полтавці роками не можуть вирішити комунальних проблем

Майже щодня до Студії «Місто» телефонують полтавці зі своїми комунальними проблемами – просять посприяти у їх вирішенні. При цьому часто наш телеканал – перша інстанція, куди звертаються мешканці міста, або ж при більш детальному вивченні проблеми з'ясовується, що люди звертались не туди чи не знають, як правильно поскаржитись на роботу комунальних служб. Наші кореспонденти вирішили поінформувати полтавців, як ефективно і не порушуючи закону відстоювати свої права. Дивіться.

8 листопада 2013, 17:26

Комунальники МШЕД через загрозу масових звільнень продовжують ночувати на підприємстві

120 працівників комунального підприємства «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця» знову прийняті на роботу. Про це їм сьогодні особисто повідомив мер. Він запевнив робітників: запис про звільнення в їх трудових книжках анулюється. Хто ж очолить підприємство і як розвивалися події на ньому – дивіться далі.

8 листопада 2013, 17:28