Архів новин за 6.11.2013

Його роботи – справжня знахідка для колекціонерів

Їх хочуть мати у своїх фондах музейні установи, п'ятнадцятьом музеям світу пощастило – у них є полотна цього автора. Мова – про нашого земляка Павла Горобця. Павла Матвійовича вже немає серед живих, проте художник залишив після себе свої творіння – живописні і графічні роботи. 50-т із них нині можна побачити у духовно-культурному центрі Свято-Успенського кафедрального собору. На відкритті виставки побували і наші кореспонденти.

6 листопада 2013, 17:17

В Полтаві пройшла конференція, організована Малою академією наук

Юні науковці з усієї області зібралися разом для проведення науково-практичної конференції про життєвий і творчий шлях історичних діячів Полтавщини. Це вже другий такий захід, організований Малою академією наук учнівської молоді.

6 листопада 2013, 17:18

У дитсадочку «Калинка» впроваджують методику ізотерапії

Дитяча душа – зернинка від Бога. Вона приходить в цей світ дорослішати й мудрішати, і найважливіше завдання сучасного педагога, а надто – у дошкільних закладах – заохотити й підтримати дитину, розкрити її талант і дати вільно квітнути стихії творчості. Нові мистецькі навички наша знімальна група опановувала в дитячому садочку №58 «Калинка».

6 листопада 2013, 17:20

За два дні – відремонтований паркан та водопровід у будинку

Такий несподіваний сюрприз отримала одна з мешканок села Ковалівка від... співробітників спецпідрозділу «Беркут». Детальніше дивітсья далі у випуску.

6 листопада 2013, 17:22

Толерантність, дружнє ставлення до людей усіх національностей – візитівка європейського суспільства

Прагнути до цього діти мають ще зі шкільної лави. На цьому під час зустрічі із педагогами області наголосив заступник голови-керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

6 листопада 2013, 17:26

В податкову інспекцію Полтави прибуло поповнення

30 полтавських студентів цього року стали волонтерами Державної податкової інспекції у місті Полтава. Молодь допомагатиме фахівцям в організації щорічної кампанії з декларування доходів громадян, в інформуванні населення про роботу Міністерства доходів і зборів та проводитиме опитування щодо діяльності Міндоходів.

6 листопада 2013, 17:27

Полтавці бояться одного ранку не знайти своїх гаражів на місці

Одна власниця складського приміщення по преспекту Вавілова вже постраждала від крадіжки майна. Поки жінка була у відпустці, її склад розібрали та вивезли прямо серед білого дня. Подробиці – далі у сюжеті.

6 листопада 2013, 18:09

Діалог з Каплін

6 листопада 2013, 23:24