Архів новин за 4.11.2013

Учні міста Червонозаводське Лохвицького району стали призерами конкурсу «Мій рідний край»

Його вже понад 10 років проводить організація «Союз українок України». Діти підготували проект, у якому розповіли про свою малу Батьківщину. Авторів проекту нагороджували в обласній бібліотеці імені Котляревського.

4 листопада 2013, 17:45

В Полтаві пройшов вечір пам'яті поета-пісняра Володимира Тарасенка

Творча інтелігенція, перші особи області та міста, колеги, друзі й рідні зібралися, щоб згадати співавтора «Гімну Полтавщини», поета та пісняра Володимира Тарасенка. Вечір пам'яті «Залишусь з Вами у віршах» присвятили ювілею митця – його шістдесятип'ятиріччю, який він так і не відсвяткував.

4 листопада 2013, 17:46

Українці найчастіше серед європейців помирають від серцево-судинних захворювань

Подібну статистику щодо цих хвороб вже не перший рік наводять медики. Здоровий спосіб життя, правильне харчування, відмова від паління, фізична активність та контроль артеріального тиску – це все допомагає зберегти своє здоров'я, радять вітчизняні фахівці. Втім полтавські лікарі пропонують свої методи профілактики – це специфічні обстеження та операції, що тривають буквально 15 хвилин. Що таке інтервенційна радіологія та кому із полтавців вона може врятувати життя – дивіться далі.

4 листопада 2013, 17:49

Полтавська молодь «за» Асоціацію з ЄС

«YES ЄС! – під таким гаслом Молоді регіони організували флеш-моб, спрямований підвищити обізнаність населення з перевагами підписання нової угоди між Україною та Європейським Союзом.

4 листопада 2013, 17:51

За кілька днів на сцені театру імені Миколи Гоголя поєднаються різні культури та традиції

Таке міжнародне єднання відбудеться у рамках Другого обласного фестивалю національних культур. Обговоренню деталів його проведення присвятили виїзну нараду. Побувала там і наша знімальна група.

4 листопада 2013, 17:52

У дитячому садку села Супрунівка відкрили додаткову дошкільну групу

Незважаючи на те, що в області майже щомісяця відкривають нові дитячі садки, місць для малечі у дошкільних закладах не вистачає. У Полтавському районі проживає понад 4900 дошкільнят, з них дитсадки відвідує більше 1100 діток. Якщо говорити про малюків передшкільного віку, до садочків ходить лише 62%. Днями ж малечі, яка не мала доступу до дитсадків, поменшало. У дошкільному підрозділі Супрунівського навчально-виховного комплексу відкрили додаткову групу, а восени наступного року планують облаштувати ще одну. З подробицями – наші кореспонденти.

4 листопада 2013, 17:52

Соціально уразливих полтавців безкоштовно навчатимуть швейній, столярній і зварювальній справам

Спочатку бездомним та людям, які звільнились із місць позбавлення волі, у Полтаві надавали тимчасовий дах над головою, годували. Потім – допомагали у відновленні документів та працевлаштуванні, пізніше – отримали право на деякий час реєструвати клієнтів у центрі адаптації. Нині ж відкрили навчально-виробничий центр, де створюватимуть робочі місця для соціально уразливих груп. Усе це – справа рук працівників благодійної асоціації «Світло надії», яким допомагали місцеві органи влади та представники німецької неурядової організації.

4 листопада 2013, 17:53