Архів новин за 9.10.2013

Учні 3-4 класів 19-ої школи цими вихідними відвідають зоопарк у місті Харкові

Екскурсію подарував дітям міський голова Олександр Мамай, який цього дня завітав до свого рідного навчального закладу на традиційне веселе свято бадьорості і здоров'я «Веселі старти».

9 жовтня 2013, 17:18

В музеї Короленка пройшла онлайн-екскурсія

Екскурсію музеєм Володимира Короленка побачили одночасно учні полтавської, черкаської та московської шкіл, перебуваючи кожний у своєму закладі. Онлайн-екскурсія у такому форматі відбулася вперше і провели її також школярі. Що із цього вийшло – дивіться далі.

9 жовтня 2013, 17:20

У Полтаві представили перший український сімейний фільм «Іван Сила»

У Полтаві відбулася прем'єра першого українського сімейного фільму. Він знятий на реальних подіях – про вітчизняного циркового силача Івана Фірцаха, з автентичними костюмами та всіма атрибутами часів початку 20 століття. 3 жовтня фільм вийшов в український кінопрокат. Нині його автори об'їжджають країну, представляючи картину та наживо спілкуючись з усіма охочими глядачами. Де взяли кошти для відновлення українського кіноматографа, які цікаві моменти виникали під час зйомок – у кінотеатрі імені Котляревського під час прем'єри бачили наші журналісти.

9 жовтня 2013, 17:24

Щороку на дорогах області гинуть десятки людей – водіїв, пасажирів, пішоходів

Лише за дев'ять місяців цього року на Полтавщині сталося майже 800 дорожньо-транспортних пригод, в яких 1025 осіб травмовано та 130 загинуло. Для зменшення цих цифр інспектори Державтоінспекції постійно проводять профілактичні заходи.

9 жовтня 2013, 17:25

Вже вдруге у Полтаві відбудеться «Пробіг з вірою в серці»

Цього року полтавці п'ятими прийматимуть цю естафету. Основна мета благодійної акції – зібрати кошти для закупівлі діагностичного кардіологічного обладнання для дитячих закладів України.

9 жовтня 2013, 17:26

Громада підтримала проекти забудови двох житлових кварталів на Подолі

Інвестор будівництва «Полтавтрансбуд» разом із замовником, управлінням капітального будівництва Полтавського міськвиконкому, збираються розпочати зведення перших багатоповерхівок вже на початку наступного року. Але до того їм ще слід владнати всі питання так званого підготовчого етапу. Серед іншого – і відселення мешканців.

9 жовтня 2013, 17:27

Із зібранням під будівлею обласної ради у Полтаві відбулася вісімнадцята сесія облради шостого скликання

Прийняття одного із рішень вісімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання, що відбулася 9 жовтня, полтавці чекали під стінами установи. Цієї середи на порядку денному депутати розглядали більше 40 питань. Втім, одне із них, на виконання якого, до речі, з обласного бюджету не передбачено жодної копійки, зібрало довкола полтавського «білого дому» як прихильників, так і противників. Що саме зацікавило людей та які ще важливі рішення прийняли народні обранці – дивіться у матеріалі Інни Безуглої та Олексія Гнипи.

9 жовтня 2013, 17:29