Архів новин за 8.10.2013

Сергій та Ілля Назаркіни порадували полтавців своєю черговою фотовиставкою

Батько і син, Сергій та Ілля Назаркіни, підготували для полтавців фотовиставку у літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського. Сергій Олександрович – відомий у Полтаві фотокореспондент. Обрав для себе професію фотокора й Ілля. Свої світлини на виставках представники родини Назаркіних презентують не вперше, постійно дивуючи мешканців міста тематикою і особливостями власного світобачення.

8 жовтня 2013, 17:06

У Полтаві економіст світового рівня провів лекцію для майбутніх аграріїв

Безпрецидентний випадок у Полтаві: в державній аграрній академії економіст світового рівня у вівторок читав лекцію для студентів та викладачів. За підтримки стипендіальної програми «Завтра.ua» Фонду Віктора Пінчука президент Київської школи економіки Павло Шеремета спілкувався з тими, хто у майбутньому, на його думку, зможе змінити долю України. Як навчальному закладу вдалося домовитися про таку зустріч та чим це заслужили студенти – сюжеті Інни Безуглої.

8 жовтня 2013, 17:07

На Полтавщині розширили перелік громадян, які можуть претендувати на разову матеріальну допомогу

У лютому цього року на сесії обласної ради прийняли обласну Комплексну програму соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями. Нині ж вирішують питання про внесення до неї деяких змін, адже у зв'язку із поставленими Президентом України завданнями, окремі категорії громадян потребують підвищеної уваги, а отже, і грошових виплат. Саме про це йшлося на засіданні профільної комісії облради.

8 жовтня 2013, 17:09

З 1 січня 2014 року «Укрпошта» підвищить тарифи на доставку періодичних видань

Це, запевняють у Полтавській дирекції державного підприємства, дозволить поліпшити якість послуг і підвищити зарплату працівникам, зокрема, й листоношам. Наскільки дорожчою стане передплата періодики у 2014 році, дізнавалися наші кореспонденти.

8 жовтня 2013, 17:11

Під Полтавою невідомий жорстоко вбиває тварин

Понівечені трупи котів, собак та морської свинки знайшли у лісі поблизу траси Київ-Харків неподалік села Горбанівка. Місцеві мешканці побоюються, що наступною жертвою шкуродера може стати... людина.

8 жовтня 2013, 17:15

Міліція розшукує невідомого, який підпалив авто депутата

Правоохоронці звертаються по допомогу до людей, яким щось відомо стосовно інциденту, що стався у Полтаві. Камери відеоспостереження зафіксували невідомого, який підпалив авто депутата Полтавської міської ради.

8 жовтня 2013, 17:38

До кінця тижня Полтава може повністю поринути у пітьму

За прогнозами фахівців, Полтава до кінця тижня може поринути у суцільну пітьму. Проблема в тому, що з кожним днем все більше світлоточок міста відключають від електроенергії. У «Міськсвітлі» говорять: з їх сторони всі зобов'язання виконані, натомість Управління Державного казначейства у Полтаві не перераховує кошти на рахунок ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

8 жовтня 2013, 17:48

Сьогодні збиралася Рада гуманітарного розвитку при голові облдержадміністрації

Тут підбивали підсумки роботи Малої академії наук учнівської молоді протягом минулого року. Про деталі засідання розкажуть наші кореспонденти.

8 жовтня 2013, 18:06