Архів новин за 7.10.2013

У Полтаві показали «Сни Васіліси Єгоровни» за твором Леся Подерв'янського

Полтава стала третім містом після Києва і Харкова, де презентували виставу «Сни Васіліси Єгоровни» за твором Леся Подерв'янського з однойменною назвою. Сповнена ненормативної лексики постановка складається із п'яти коротких п’єс, які не переплітаються між собою. Разом із полтавцями переглянули виставу, яка шокує і... збирає аншлаги, й наші кореспонденти.

7 жовтня 2013, 17:05

5 та 6 жовтня у Полтаві відбувся четвертий екологічний фестиваль документальних фільмів

У двох номінаціях було представлено 26 конкурсних робіт митців не лише з Полтави, а й з Гадяча, Вінниці, Луцька, Волині та Дубно. Серед журі, які їх оцінювали, – режисери з Києва та Мінська. Хто цьогоріч переміг на фестивалі «Полтава-док» та про особливості розвитку документального кіно дивіться у нашому наступному матеріалі.

7 жовтня 2013, 17:07

До Аграрної академії завітали гості з Люблінського воєводства Польщі

На Полтавщину іноземці приїхали, аби обмінятися досвідом у бджільницькій галузі. Місцеві ж пасічники поділилися з колегами своїми здобутками та проблемами.

7 жовтня 2013, 17:08

З приходом осені додається роботи лікарям-ендоскопістам

В цей період відбувається загострення таких хронічних хвороб, як виразка шлунку чи дванадцятипалої кишки, гастриту, гастроденіту. Як вберегти себе від цих недуг - дивіться у наступному сюжеті.

7 жовтня 2013, 17:09

8 жовтня в Україні професійне свято одночасно відзначають адвокати, прокурори, нотаріуси та слідчі

Адже усі вони – юристи. У понеділок в Полтаві у юридичній академії вітали та нагороджували грамотами кращих працівників цієї сфери з усієї області. Над якими проблемами нині працюють правозахисники у контексті всієї України, знають і наші кореспонденти.

7 жовтня 2013, 17:11

В Центрі Німецької мови і культури ПУЕТу пройшов семінар-практикум «Основи сучасного перекладу»

Традиційно модератором зустрічі виступив давній партнер ПУЕТ Інститут іноземних мов з міста Кассель, Німеччина.

7 жовтня 2013, 17:12

Полтавщина налагоджує співпрацю з республіками колишнього Радянського Союзу

Серед них – і Туркменістан. У Полтавських вишах навчається багато туркменських студентів. Це майбутні лікарі, фінансисти, економісти, фахівці у сфері нафто- і газовидобування. Тож не випадково вже вдруге обласний центр відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадов.

7 жовтня 2013, 17:15