Архів новин за 5.10.2013

В обласній бібліотеці презентували книгу «Найзнаменитіша у Полтаві»

Книгу під гучною назвою «Найзнаменитіша у Полтаві» презентував в обласній бібліотеці член Національної спілки краєзнавців України Валерій Волосков. Присвячена вона історії створення одного з навчальних закладів Полтави - нині Полтавській спеціалізованій школі №3. Що пов'язує з нею автора видання, дізнавалися Крістіна Брігіда і Світозар Хохлов.

5 жовтня 2013, 12:12

11 підприємств візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі «100 кращих товарів України»

Полтавські сири, масло, олія та інші продовольчі та непродовольчі товари і послуги змагатимуться за звання кращих на рівні країни. Нагородження переможців та фіналістів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України» 2013 року у Полтаві не пропустила наша знімальна група.

5 жовтня 2013, 12:14

Дві людини загинуло внаслідок дорожньо-транспортної пригоди поблизу Полтави

За попередньою інформацією, водій автомобіля не вправся з кермуваням, що призвело до зіткнення із деревом. Подробиці події - далі у сюжеті.

5 жовтня 2013, 12:15

На сміттєвих баках у Полтаві з'явилася інформація для тих, хто хоче допомогти безхатькам

Минулого року у Полтаві в осінньо-зимовий період на вулицях не замерзла жодна людина. Такий результат - кращий в Україні, запевняють в благодійній асоціації «Світло надії». Полтавців закликають підтримати такий показник і поділитися, хто чим може. Як у нашому місті вирішили відзначити Всесвітній день боротьби з бездомністю - бачили Інна Безугла та Максим Мовсесян.

5 жовтня 2013, 12:15

Щороку на вулицях українськиї міст замерзають безхатченки

Як попередити такі випадки, говорили на засіданні з питань соціального захисту бездомних осіб в обласній державній адміністрації. Мета заходу - скоординувати роботу усіх структур: правоохоронців, фахівців Державної служби з надзвичайних ситуацій, представників громадських організацій та органів соціального захисту.

5 жовтня 2013, 12:17

Майже 1300 полтавців за останній тиждень звернулися за медичною допомогою з приводу простудних інфекцій

Більше половини хворих - діти. Взагалі в цьому році прогнозується сумісна циркуляція трьох вірусів грипу. Які ж вакцини будуть адаптовані до цьогорічного сезону, розповість Юлія Іващенко.

5 жовтня 2013, 12:19

Нововведення нині – і в міському пологовому будинку

Тут після капітального ремонту урочисто продемонстрували оновлені приміщення. За майже три мільйона гривень спонсорських коштів медичний заклад отримав сучасне обладнання та нові пологові зали.

5 жовтня 2013, 12:19

Цього літа відбулися зміни у керівництві головного медичного закладу Полтавщини

Очільника обласної клінічної лікарні імені Скліфосовського Євгена Скалянського, який написав заяву, у кінці серпня на цій посаді змінив виконуючий обов'язки головного лікаря. Хто нині керує закладом, чи зазнала лікарня змін у роботі та яка новинка очікує і на пацієнтів, і медиків незабаром – дивіться далі в ексклюзивному інтерв'ю.

5 жовтня 2013, 12:20