Архів новин за 4.10.2013

Полтавські колекціонери у духовно-культурному центрі Свято-Успенського собору презентували чергову виставку

Експозицію присвятили 70-ій річниці визволенння Полтавщини від фашистських загарбників. Серед експонатів - фотографії, нагороди визволителів Полтави, періодичні видання того часу та ще одна раритетна річ - картина полтавського художника Віктора Магденка.

4 жовтня 2013, 16:26

У Полтаві встановили меморіальну дошку колишньому ректорові педуніверситету Володимиру Пащенку

У Полтаві на одну меморіальну дошку стало більше. На фасаді Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка цього дня відкрили меморіальну дошку, присвячену колишньому ректорові вишу Володимиру Пащенку. Вшанувати пам'ять великого вченого, доктора історичних наук прийшли сотні його колег, студентів, друзів та знайомих. Побували на відкритті меморіальної дошки і наші кореспонденти.

4 жовтня 2013, 16:27

Підбили підсумки регіонального конкурсу для журналістів, присвяченого темі освіти дорослого населення

За умовами останнього, представники міських та обласних ЗМІ мали створити матеріал та протягом місяця подати його на розгляд конкурсної комісії. Переможці отримали грошові винагороди. Чи активно полтавські журналісти долучилися до творчого змагання, знають наші кореспонденти.

4 жовтня 2013, 16:29

Цього тижня у Полтаві обговорювали практичні проблеми землекористування

У державній аграрній академії відбулося засідання тематичного круглого столу, до якого долучилися представники обласної влади, місцевих громад, викладачі аграрних вузів. Радилися під час зібрання про повноваження територіальних громад у користуванні землею сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення. Більше про це – у матеріалі наших кореспондентів.

4 жовтня 2013, 16:30

Депутати Полтавської обласної ради продовжують готуватися до чергової сесії

Питання, які стосуються бюджетної сфери, регламенту та депутатської діяльності, посадовці обговорили під час засідань відповідних комісій. Які галузі отримають додаткові видатки до фінансування та на якому етапі знаходиться розвиток громадянського суспільства в області, знають наші кореспонденти.

4 жовтня 2013, 16:33

65 мешканців області здобувають освіту за рахунок фінансової допомоги, яку держава спрямовує на навчання дітей-інвалідів

За останні 5 років в області спрямували понад 600 тисяч грн. фінансової допомоги на здобуття вищої освіти дітьми-інвалідами. Цього року кошти на навчання у коледжах, технікумах та ВУЗах України одержали 65 полтавців. Рішення про призначення матеріальної допомоги спеціальна комісія обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів приймає раз на рік. Бачили, як відбувається ця процедура, і наші кореспонденти.

4 жовтня 2013, 16:34

У Полтавській ЗОШ №5 почали відзначати професійне свято працівників освіти

Цього року – воно ще урочистіше. Для кількох вчительок 2013 – ювілейний у педагогічній діяльності. Зокрема 30 років в освіті святкує директор навчального закладу Тамара Жага.

4 жовтня 2013, 16:39