Архів новин за 3.10.2013

Свято усіх педагогів невпинно наближається

І хоча офіційно день працівників освіти припадає на першу неділю жовтня, відзначати його у Полтаві вже почали. В Обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді зібралися освітяни з усього регіону. Кращих нагородили почесними грамотами та відзнаками.

3 жовтня 2013, 16:30

Майже 65 тисяч платників єдиного внеску відтепер будуть сплачувати кошти до органів Міндоходів і зборів

Раніше цією процедурою займалися структурні підрозділи Пенсійного фонду. Такі зміни відбулися у межах проведення в Україні адміністративної реформи.

3 жовтня 2013, 16:32

У Полтаві прийняли Комплексну програму соцзахисту осіб з обмеженими фізичними можливостями

Розрахована вона на період до 2020 року. Її мета полягає у поліпшенні соціального захисту інвалідів та створенні умов для реабілітації, освіти та інтеграції осіб з обмеженими фізичними можливостями. На презентації нової програми побували і наші кореспонденти.

3 жовтня 2013, 16:34

Видобуток сланцевого газу – шанс на енергетичну незалежність України

Досягнення та перспективи розвитку нафтогазового комплексу Полтавщини – тема міжрегіонального семінару-наради в обласній державній адміністрації. Серед її учасників – представники геологічної та екологічної науки, потужних видобувних підприємств області, фахівці профільних міністерств, зокрема Міністерства екології та природних ресурсів. Під час зустрічі йшлося про виконання завдань Президента Віктора Януковича щодо зменшення енергетичної залежності України.

3 жовтня 2013, 16:41

Ворскламанія 98

3 жовтня 2013, 21:32