Архів новин за 2.10.2013

Полтавські пенсіонери знайшли спосіб, як позбутись проблем зі здоров'ям

Болі в області спини, серця чи ніг вони лікують... у Міському будинку культури. А результати не тільки оздоровлення, а й самовдосконалення традиційно демонструють глядачам двічі на рік. Секретами здоров'я та чудового настрою вже готові поділитися Інна Безугла та Максим Мовсесян.

2 жовтня 2013, 17:02

Представники обласної влади подарували підопічним Горбанівського геріатричного будинку плазмовий телевізор

Не лише подарунками, а й розважальною програмою у дні вшанування людей похилого віку вирішили підтримати представники обласної влади підопічних Горбанівського геріатричного будинку. Нині тут – більше 70 осіб, яким вже виповнилося 90 років. Про їх потреби, таланти та нелегку долю – у нашому наступному матеріалі.

2 жовтня 2013, 17:05

Більше двох тисяч осіб з початку року отримали матеріальну допомогу в органах соціального захисту

Це, перш за все, особи, які потрапили у складні життєві обставини, люди з особливими потребами. На фінансування цих виплат обласною програмою передбачений 1 млн 433 тисячі гривень. Про це говорили учасники наради з надання матеріальної допомоги під головуванням Олександра Коваля.

2 жовтня 2013, 17:08

Вони і лікуються, і вчаться надавати допомогу іншим

З різних куточків Полтавщини до обласного клінічного госпіталю для інвалідів війни з'їхалися ветерани. Тут вони, крім отримання медичної допомоги, проходять курси підготовки волонтерів за програмою «Пенсіонер – пенсіонеру».

2 жовтня 2013, 17:09

Вже 6 років у Полтаві діє «Школа майбутнього депутата»

1 жовтня активісти студентського самоврядування знову розпочали навчання. Для них провели низку семінарів та тренінгів. Таким чином органи виконавчої влади підтримують державну політику, спрямовану на залучення молоді до управлінської діяльності та її участь у житті територіальних громад.

2 жовтня 2013, 17:10

Правоохоронцям вдалося затримати серійного грабіжника жіночих прикрас

Зробили це завдяки злагодженим діям співробітників міліції, пильності потерпілих та... запису із відеореєстратора. Деталі події – далі у випуску.

2 жовтня 2013, 17:11

У Полтаві за 8 місяців цього року зареєстровано більше 3500 правопорушень

Близько третьої частини із них міліція міста вже розкрила. Про ці здобутки і наявні потреби місцевих правоохоронців на прес-конференції розповів головний міліціонер Полтави Віталій Ємець.

2 жовтня 2013, 17:12

На Полтавщині склалася патова ситуація із перевізниками

Багато із них припиняють свою діяльність через збитки, а область втрачає платників податків. Причина – втрати, які перевізники несуть, обслуговуючи пільговиків. Витрати на це перевізникам відшкодовують лише частково. Про це йшлося на нараді за участю перевізників області, яку провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Шадчнєв. Які шляхи вирішення проблеми розглядали на зустрічі, знають наші кореспонденти.

2 жовтня 2013, 17:13

Цього року обсяг надходжень іноземних інвестицій на Полтавщині склав 85 мільйонів доларів

Якщо ж говорити про загальний обсяг накопичених інвестицій, сума сягнула одного мільярда двадцяти п'яти мільйонів доларів. Таких результатів, зокрема, досягнули завдяки реалізації цільової обласної програми підтримки інвестиційної діяльності та зміцнення міжнародного іміджу. Про це, а також внесення змін до низки регіональних програм, йшлося на спільному засіданні профільних комісій обласної ради.

2 жовтня 2013, 17:23