Архів новин за 9.01.2013

Полтавські діти навчалися на майстер-класах

У Полтавському міському центрі дитячо-юнацьких клубів влаштували одразу кілька майстер-класів, аби вихованці гуртків могли побачити роботи інших дітей і попрактикуватися у тому, що вони ще не вміють творити. Чого цікавого навчали полтавських дітей під час канікул, дізнавалась Інна Безугла.

9 січня 2013, 17:03

Сила, витримка, швидкість у цих змаганнях мають вирішальне значення

Відкриту першість із пішохідного туризму Полтавський міський центр позашкільної освіти влаштовує вже не в перше. Цього разу у змаганнях взяли участь більше 90 дітей, яких розподілили за трьома віковими категоріями. Як потрібно долати перешкоди у походах, дізнавалися наші журналісти.

9 січня 2013, 17:07

Статистика констатує: полтавські молодята забобонні

Звичайно, були і ті, хто вірив у силу кохання, але підсумки 2012-го наочно демонструють – шлюбів зареєстрували на третину менше.

9 січня 2013, 17:08

Лише спільні зусилля органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських організацій сприятимуть розвитку суспільства

Про це говорили під час засідання круглого столу з питань відкритості органів виконавчої влади. Слухали спікерів і наші журналісти.

9 січня 2013, 17:09

На Полтавщині минулого року сталося майже 90 нещасних випадків на воді

Щоб цю цифру зменшити, мнс-ники регулярно проводять відповідну роботу з населенням. І сьогодні, щоб вберегти зимових рибалок від небажаних наслідків свого хобі, здійснили черговий рейд місцями найбільшого скупчення любителів порибалити.

9 січня 2013, 17:10

Дивитись під ноги і над головою прямо-таки вимагає зима

Безпека перехожих, крім їх власних рук, і в руках власників будівель і споруд, які мають систематично розчищати як прилеглу територію, так і дахи, аби бурульки і крига не травмували полтавців.

9 січня 2013, 17:12