Архів новин за 30.01.2013

У Полтаві знову зібралися юні техніки зі всієї області

Винахідники та раціоналізатори представили на розсуд компетентного журі свої нові моделі. Крім цього, під час таких заходів, говорять, важливо поспілкуватися з однодумцями. Які моделі презентували юні науковці цьогоріч, знають наші журналісти.

30 січня 2013, 18:01

Державна податкова інспекція Полтави поповнилася волонтерами

Відбувається це постійно, пояснюють у службі, адже оновлюються добровольці кожного року. А для того, аби їх діяльність була успішною, для молоді читають лекції та проводять практичні заняття. Чим саме займаються податкові волонтери та для чого вони витрачають свій вільний час на платників податків – про це йтиме мова у нашому наступному сюжеті.

30 січня 2013, 18:03

У Полтавській області за розкрадання газоконденсату засуджено членів організованої злочинної групи

Працівники СБУ спіймали злочинців як-то кажуть «на гарячому» іще влітку 2009 року.

30 січня 2013, 18:04

Полтавська державна аграрна академія цього дня стала справжнім центром насінництва в Україні

У закладі пройшла Міжнародна науково-практична конференція за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України, представників обласної влади та найбільших підприємств насіння з України та світу. Відвідали її і наші журналісти.

30 січня 2013, 18:06

Полтавці не залишаться без соціального хлібу

В цьому запевнили журналістів представники влади області на прес-конференції. Останню скликали через нещодавне подорожчання цін на так званий «соціальний хліб» одного з полтавських підприємств.

30 січня 2013, 18:08

Чим активнішими будуть люди, тим більше вони отримають

Саме для мобілізації населення сільської місцевості, на території України реалізовують Спільний проект Європейського Союзу та ООН – програму «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Суть проекту, який на Полтавщині розпочав діяти у 2009 році, - це підтримка ініціатив громад за умови співфінансування. Цього тижня в обласній державній адміністрації відбулося засідання Координаційної ради, під час якої обговорювали, що вже вдалося покращити завдяки проекту і на що звернуть увагу, під час його реалізації у 2013 році.

30 січня 2013, 18:10

Через день розпочнеться лютий місяць, а полтавцям до цього часу про Новий рік нагадує невід'ємний атрибут свята – ялинка

В деяких дворах багатоповерхівок без перешкод неможливо підійти до сміттєвих баків, адже шлях туди перекривають купи зелених красунь, які мешканці винесли сюди після закінчення свят.

30 січня 2013, 18:11