Архів новин за 29.01.2013

Ляльки-мотанки в українській культурі вважаються оберегами

Саме їх вчилися створювати учасники майстер-класу в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. Подібні заходи, переконують організатори, стануть доброю традицією, адже в рамках проекту «Фабрика талантів» вони підготували для учнів полтавських шкіл ще багато цікавого. На першому майстер-класі побувала і наша знімальна група.

29 січня 2013, 15:29

Сьогодні в Полтаві молодь міста вшановувала пам'ять загиблих студентів 1918 року

Цього дня на залізничній станції під селищем Крути неподалік Києва відбувся бій між більшовицькою армією Михайла Муравйова та загоном київських студентів і бійців вільного козацтва.

29 січня 2013, 16:45

Полтавський школяр врятував жінку із квартири, в якій зайнялася пожежа

Минулої п'ятниці, увечері дев'ятикласник Євген помітив дим, що почав надходити до його оселі. Виявилося, що у сусідньому приміщенні, де проживала одинока 62-річна полтавка, спалахнув вогонь. Не роздумуючи, хлопець вирішив рятувати сусідку, у якої були хворі ноги. Як розвивалися події далі і чим закінчилася надзвичайна подія – дізналися наші кореспонденти.

29 січня 2013, 16:46

Забрали у порушника, віддали Краєзнавчому музею

Полтавські митники поповнили фонди закладу орденом «Знак Пошани». Останній знайшли іще минулоріч – під час проведення поглибленого митного огляду контейнеру, що надійшов із Казахстану. Власник останнього експонат приховав і не зазначив його у митній декларації.

29 січня 2013, 16:48

В рамках міжнародного проекту ELSA Полтаву відвідала делегація грузинських студентів

Тут іноземні гості не тільки вивчали правову систему України, а також знайомилися із звичаями та традиціями духовної столиці. Не обійшлося і без традиційної української вечері із борщем та галушками.

29 січня 2013, 16:49

Є прогалини в роботі правоохоронців Полтави

Тільки кожен третій злочин у місті розкритий. Під особливою увагою прокурорів сьогодні зокрема незадовільний стан протидії наркозлочинності в Октябрському та Ленінському районах.

29 січня 2013, 16:51

У підсумку спрацювали краще, втім, позитивні показники має лише половина районів Полтавщини

Це – про підсумки роботи машинобудівної галузі у 2012 році. Більше про існуючі надбання, прогалини в роботі і плани на поточний рік говорили на зібранні під головуванням губернатора Олександра Удовіченка.

29 січня 2013, 16:52