Архів новин за 28.01.2013

Герої нашого наступного сюжету, якщо вірити рекламі, окрилюють і дають неймовірного заряду енергії

А коли послухати лікарів, то, виявляється, все навпаки: ці напої безжально вбивають серцево-судинну та нервову системи людського організму. В одних країнах енергетичні напої взагалі заборонені, в інших – їх продають як лікарські засоби. В Україні так звані енергетики з'явилися відносно нещодавно, придбати їх можна без особливих проблем. Чи споживають полтавці ці напої, з якою метою та що взагалі про них знають – досліджували Інна Безугла та Сергій Сепітий.

28 січня 2013, 15:36

Полтавці взимку надають перевагу чорному кольору

28 січня у народі називали Павлів день. Він, за народними повір'ями, вважався не дуже щасливим. Цю несправедливість намагалися виправити за допомогою лляного одягу, у який вбирали народжених 28 січня. Матеріал та колір, звичайно, мають для одягу вирішальне значення. Взимку найчастіше на вулицях міста можна побачити полтавців у темному вбранні. Чому вони віддають перевагу саме йому, дізнавалися наші журналісти.

28 січня 2013, 15:38

У Полтаві напередодні 95-ої річниці битви під Крутами згадували її героїв

Невеличка залізнична станція Крути увійшла в історію як місце бою між більшовицькою армією Муравйова та загонами українських студентів й українськими козаками. Ця подія викликає неоднозначне ставлення у суспільстві. Не обійшлося без її обговорення і напередодні 95-ої річниці бою. На засіданні круглого столу, присвяченого героям Крут, побували і наші журналісти.

28 січня 2013, 15:39

На прес-конференції правоохоронців говорили про пограбування АЗС та ювелірок

Про АЗС і ювелірні крамниці, а якщо точніше – про їх пограбування – йшлось на прес-конференції у правоохоронців. Серед основних причин таких видів злочинів, певні міліціянти, є відсутність не те що охорони, а засобів відеоспостереження.

28 січня 2013, 15:41

Минулого тижня полтавським птахам не вистачило одягу

Голуби, горобці та синички не витримували погодніх умов та заживо перетворювалися на бурульки. Зазвичай вони переносять морози до мінус двадцяти, говорять вчені, втім у середу зима виявилася надто лютою, і як наслідок – десятки мертвих пташок на полтавських вулицях. Чи можна врятувати братів наших молодших від загибелі у холодну пору року – переймалися проблемою наші кореспонденти.

28 січня 2013, 15:45

Дільничні міліціонери роздаватимуть полтавцям свої візитівки

Щоб покращити свою роботу «на місцях» та заручитися підтримкою, а головне – довірою з боку громадян – міліціонери вирішили ближче познайомитися із тими, кого захищають. Тож, нічого дивного, якщо протягом наступних трьох місяців до вас у двері подзвонить дільничний інспектор та вручить візитівку зі своїм номером телефону.

28 січня 2013, 15:48

Із нами комунальники грають у гру мільйонів, або просто відфутболюють

Це мешканці вулиці Леваневського,12 так говорять про аварійний дах свого будинку. Люди розповідають: власними силами зробили все, що могли, а відписки від комунальників наскладали вже цілий стос за кілька років.

28 січня 2013, 15:58