Архів новин за 23.01.2013

Цікавий та захоплюючий світ Мексики та Папуа Нової Гвінеї представив полтавцям протоієрей Микола Несправа

Мандрівник нещодавно повернувся з експедиції, про перебіг якої вирішив поділитися з усією країною. Розпочав із Полтави. Своєрідний фото-звіт про подорож до екзотичних країн бачили і наші журналісти.

23 січня 2013, 17:01

Про дистанційну освіту говорили у Полтавському університеті економіки і торгівлі

У планах вишу – переймати досвід пілотних закладів України, аби відповідати світовим вимогам інформатизації вищої освіти. Детальніше – далі у випуску.

23 січня 2013, 17:10

На Полтавщині продовжують вилучати горільчаний фальсифікат

Понад 60 тисяч гривень. Саме на таку суму перевіряльники вилучили недоброякісної горілчаної продукції під час огляду одного із складських приміщень. Загалом в рамках комплексу заходів під умовною назвою «Акциз» знайшли більше півсотні порушень.

23 січня 2013, 17:13

У 2013 році Полтавщина візьме участь у масштабному проекті «Парад вишиванок»

Про це на сьогоднішній прес-конференції говорили заступник губернатора Валерій Пархоменко та організатор проекту Ігор Добруцький.

23 січня 2013, 17:14

У Полтаві вперше за 67 років – відкладення ожеледі, яке синоптики називають стихійним явищем

Синоптики фіксують у Полтаві вперше за останні більш ніж півстоліття відкладення ожеледі діаметром у 20 міліметрів. Спостерігають таке явище на гілках дерев та на дротах. А ось останнього разу така ожеледиця на дорогах, кажуть у Центрі з гідрометеорології, була у Полтаві в 2010 році. Чи варто полтавцям сподіватися на зміну погоди у найближчі дні та як довго ще доведеться ковзати – дізнавались наші журналісти.

23 січня 2013, 17:15

ДАІ області нагадує учасникам дорожнього руху про правила поведінки на дорозі

З цією метою на дорогах області розпочали акцію, спрямовану на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод на автошляхах регіону.

23 січня 2013, 17:17

Переломи, забої, розтягнення зв'язок – найпопулярніші травми, які отримали сьогодні полтавці через різке погіршення погодніх умов

Черга в міський травмпункт з кожною годиною тільки збільшувалася, відповідно, зростала й кількість постраждалих. Самі ж травмовані говорять: якби вулиці міста були в кращому стані, негативних наслідків для здоров'я можна було б уникнути.

23 січня 2013, 17:18