Архів новин за 21.01.2013

Ми продовжуємо цикл сюжетів про пам'ятники Полтави

Сьогоднішня історія – про монумент, присвячений письменнику Миколі Гоголю, який можна було б і не побачити у місті. Період від задумки до реалізації ідеї спорудження розтягнувся на довгих 25 років. Більше про історію встановлення пам'ятника Миколі Гоголю знає Крістіна Брігiда.

21 січня 2013, 16:38

Молодь спонукають активніше пропонувати і організовувати різноманітні заходи у місті

Для цього громадські організації закликають взяти участь у конкурсі спільних заходів із управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту при міськвиконкомі. Уже можна подавати заявки та пропонувати свої ідеї. Адже на них обіцяють виділити більше коштів, ніж у попередні роки, а кількість учасників та переможців не обмежують.

21 січня 2013, 16:40

Декому вдається прожити пліч-о-пліч 50 років

Cвоє «золоте» весілля сьогодні відзначає подружжя Коротунів. Саме до них в Октябрському районі – особливе відношення: це – одна із 5-ти сімей загиблих воїнів-інтернаціоналістів. 30 років тому у Афгані загинув їх єдиний син Сергій.

21 січня 2013, 16:43

За винагороду у 50 гривень працівник СІЗО погодився пронести на територію установи 20 грамів коноплі

Наркотичний засіб призначався для одного з арештованих. Яке покарання чекає на молодшого сержанта, знають наші журналісти.

21 січня 2013, 16:45

Більше 20 переможців і призерів

Такі результати конкурсу учнівської творчості «Ідея соборності України» та мовно-літературного – імені Тараса Шевченка. За підсумками міських етапів у понеділок, до Дня Соборності України, цих учнів відзначили грамотами представники міського управління освіти. Ті, хто посів перше місце, далі змагатимуться на обласному етапі. Попри досконале знання історичних фактів, їм треба мати ще й неабияке натхнення, адже умови одного з конкурсів передбачають справжні дослідження, наприклад, архівних матеріалів. Про цьогорічних переможців і їх творчі доробки дивіться у нашому наступному матеріалі.

21 січня 2013, 16:46

У Полтаві розпочались заходи до Дня Соборності

Напередодні Дня Соборності та Свободи України представники Партії регіонів Полтавщини зібралися разом із студентами та викладачами перед Університетом економіки та торгівлі. Тут присутні поклали квіти до пам'ятника Борису Мартосу – відомому кооператору України, який впродовж всього життя служив ідеї Соборності нашої держави.

21 січня 2013, 16:49

Полтавський міський центр позашкільної освіти – під загрозою зникнення

Поки мер міста Олександр Мамай та його профільні заступники догулюють свою так звану «короткострокову» двадцятиденну відпустку, працівники Полтавського міського центру позашкільної освіти бояться, що вони втратять робочі години, діти – корисне насичене дозвілля, а місто – і сам Центр, точніше, приміщення, в якому він поки що розташовується. У ситуації розбиралися наші журналісти.

21 січня 2013, 16:51