Архів новин за 19.01.2013

У мешканців села Копили – свої зимові традиції

Вже сім років тутешні пенсіонерки оздоровлюються, прогулюючись територією лісу до місцевого озера. Говорять: здоров'ю це приносить неабияку користь.

19 січня 2013, 16:09

Вихованці обласного притулку для дітей «Любисток» приймали гостей

Водохреще закриває цикл новорічних свят, а в Полтаві й досі вітають малечу з приходом Нового року. Так подарунки та солодощі отримали вихованці обласного притулку для дітей «Любисток». Напередодні до них завітали учні Полтавської гімназії №33.

19 січня 2013, 16:11

З першого січня в Україні запрацював єдиний реєстр адвокатів

З початком 2013 року в діяльності адвокатів відбулися певні зміни. Так з першого січня в державі почав працювати єдиний реєстр адвокатів України, в якому зазначені відомості про всіх правозахисників. Юлія Іващенко про це знає більше.

19 січня 2013, 16:20

Минулого року на Полтавщині кожні дві доби траплялися ДТП, в яких гинули люди

Кожні вісім годин на автошляхах області минулого року траплялися аварії, в яких були потерпілі, а 44 відсотка усіх загиблих в надзвичайних ситуаціях, що сталися на Полтавщині, – жертви дорожньо-транспортних пригод. Такі цифри наводять представники обласної влади, підсумовуючи 2012-й. А ще у минулому році більше осіб постраждало і внаслідок отруєння чадним газом чи неправильного користування ним. Наприкінці цього тижня у Полтаві відбулося засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності, де чиновники та представники громадськості обговорювали ці проблеми.

19 січня 2013, 16:22