Архів новин за 18.01.2013

Дитяча фантазія помножена на потяг до науки дорівнює цікавим технічним винаходам

Днями світова спільнота вшановувала дітлахів, які здійснюють нові пошуки у науці та техніці. У Полтаві такі юні винахідники відвідують наукове товариство «Персей».

18 січня 2013, 17:34

У Полтаві відзначили річницю від Дня народження засновника музею «Поле Полтавської битви»

162-га річниця від Дня народження засновника музею «Поле Полтавської битви» Івана Павловського – такій даті у п'ятницю присвятили засідання круглого столу, що відбулося у приміщенні цього закладу. Полтавські історики та краєзнавці кілька років поспіль збираються тут, аби обговорити нові відкриття своїх досліджень. Адже Іван Павловський відомий не тільки як перший очільник музею, зазначають вони, а й як науковий та громадський діяч, більша частина життя якого пройшла саме у Полтаві.

18 січня 2013, 17:35

Дізнатися більше про Полтавський край крізь призму нумізматики пропонує Валерій Волосков

У Полтавській обласній бібліотеці імені Івана Котляревського краєзнавець презентував свою нову книгу «Полтавщина на монетах незалежної України».

18 січня 2013, 17:37

У Полтаві 47-річний чоловік вчинив самогубство

До Київського райвідділу міліції міста Полтава надійшло повідомлення про те, що в одній із квартир по провулку Шевченка сорокасемирічний чоловік покінчив життя самогубством. Однак родичі та знайомі загиблого випадок суїциду... виключають. Більше про подію – у матеріалі наших журналістів.

18 січня 2013, 17:38

В інституті післядипломної педагогічної освіти підбили підсумки своєї роботи

У закладі визначили десяток найважливіших подій в освітянській галузі минулого року. Хто зайняв лідируючу позицію у рейтингу, знає Крістіна Брігіда.

18 січня 2013, 17:40

У перинатальному центрі народилася сота дитина

У Полтавському обласному перинатальному центрі вже розпочали відлік другої сотні новонароджених у закладі. З цього приводу про роботу та досягнення нещодавно відкритого медичного закладу говорили на спеціальній прес-конференції.

18 січня 2013, 17:42

В умовах відсутності притулку для тварин полтавські чотирилапі безхатченки стають жертвами знущань

Поки у Полтаві немає жодного притулку для тварин, коти-безхатченки з овочевого ринку потерпають від знущань та гинуть – скаржиться обурена мешканка, яка звернулася до нашого каналу. Як врятувати чотирилапих та покарати кривдників, дізнавалися наші журналісти.

18 січня 2013, 17:43