Архів новин за 17.01.2013

У полтавських старшокласників відтепер є свій голова

У четвер на базі обласного центру естетичного виховання учнівської молоді відбулися вибори очільника обласної ради старшокласників. Хто його обирав та що обіцяли кандидати на цю посаду, дивіться у нашому наступному матеріалі.

17 січня 2013, 17:02

У Краєзнавчому музеї сьогодні обговорювали долю Кадетського корпусу

Грошей на реставрацію історичної будівлі, яка останні 20 років буквально розсипається у самому центрі міста, нині немає, а тому потрібно хоча б зберегти її від подальшого краху, певні члени ініціативної групи. На першому в цьому році зібранні комітету побували Інна Безугла та Сергій Сепітий.

17 січня 2013, 17:07

Полтавські рятувальники попереджають: цьогорічний лід – вкрай ненадійний

Причина цьому – відлига та дощ, що розмили кригу. Особливо варто зважати на це напередодні Водохреща, коли люди масово виходитимуть на лід.

17 січня 2013, 17:08

Вистрелив у кума, тому що той здався схожим на тещу

Саме так аргументував свої дії чоловік, який стріляв у батька своєї похресниці. Жодної конфліктної ситуації, яка могла б викликати таку агресію, за словами потерпілого, не було. Деталі цієї події знають наші кореспонденти.

17 січня 2013, 17:09

До другої річниці із Дня смерті Анатолія Кукоби у Полтаві і досі немає обіцяного нинішнім мером пам'ятника

За два роки після того, як пішов з життя Анатолій Кукоба, у Полтаві силами Фонду захисту та підтримки талановитих дітей його імені було чимало зроблено для увічнення пам'яті першого Полтавського міського голови. Втім пам'ятника, обіцяного нинішнім мером ще два роки тому, у Полтаві так і не з'явилося. В річницю смерті на вечорі спогадів про Анатолія Тихоновича Кукоби його вдова вимушена нагадувати міській владі про її обіцянки.

17 січня 2013, 17:14

Власники касових апаратів відтепер мають обзавестися ще й модемом

Цього року платники податків, які користуються у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг реєстраторами розрахункових операцій або, простіше кажучи, касовими апаратами, мають обзавестися ще й модемом. Цей пристрій спростить передачу звітів в електронному вигляді до податкової служби, кажуть її представники.

17 січня 2013, 17:15

Новорічні ялинки нині – по всьому місту

Новорічні свята закінчилися. Але якщо із головних майданів ялинки зникли, то зелені красуні, що відслужили свій час у квартирах полтавців, навпаки з'являються по всьому місту. Причому цілими купами і в найнеочікуваніших місцях. Як позбутися ялинки, не додавши при цьому клопоту і зайвої роботи двірникам та КАТП-1628, дізнавалися наші журналісти.

17 січня 2013, 17:16