Архів новин за 14.01.2013

«Новорічні вечорниці» у неділю ввечері запрошували до розваг всіх полтавців та гостей міста

Більше трьох тисяч поціновувачів народного відпочинку зібралися на Театральній площі, щоб зустріти Новий рік за старим стилем та скуштувати традиційну страву щедрого вечора – вареники.

14 січня 2013, 16:32

Полтавські спортсмени стали частими гостями у Кременчуцькій виховній колонії

Організатори таких зустрічей – представники Міжнародного благодійного фонду «Визволення» – цього разу влаштували товариський футбольний матч. Утім, зазначають, це – лише початок. Більше про плани фонду знають наші кореспонденти.

14 січня 2013, 16:34

Щонеділі на подвір'ї Свято-Макаріївського кафедрального собору проходять безкоштовні обіди

Гарячий борщ, каша, салат та чай – такими стравами безкоштовно можуть поласувати усі полтавці, незалежно від віросповідання. Організатор цих безкоштовних обідів – сім'я, яка живе поряд зі Свято-Макаріївським кафедральним собором.

14 січня 2013, 16:36

МНС-ники проводять рейди приватним сектором

Вони ходять по домівкам і нагадують про правила. Вже традиційно під час опалювального сезону у приватному секторі проходять роз'яснювальні рейди. До одного із них долучилась і наша знімальна група.

14 січня 2013, 16:38

Замість Головних управлінь – Департаменти, замість начальників – директори

Уважні глядачі могли помітити, що із кінця минулого року наші журналісти почали титрувати окремих посадовців області дещо інакше. Чим викликані такі зміни – у нашому наступному сюжеті.

14 січня 2013, 16:39

Найближчим часом українцям можливо доведеться сплачувати за комуналку на третину більше

Втім, рішення іще не прийняте, а лише розглядається Кабміном. Скільки без підвищення тарифів вже заборгували полтавці і хто із них в будь-якому випадку платитиме менше за інших – дивіться далі.

14 січня 2013, 16:40