Архів новин за 9.09.2011

Одним з найважливіших атрибутів жіночої краси завжди були ніжки

Щоб зробити їх стрункішими, жінки ідуть на хитрощі – намагаються правильно підбирати взуття. З 30 років минулого століття і досьогодні «шпильки» продовжують займати лідируючі позиції в гардеробі модниць. Як зробити ніжки привабливішими і при цьому не нашкодити здоров'я, з'ясовувала Альона В'язнікова.

9 вересня 2011, 17:21

9 вересня у 1995 році Міжнародний комітет естетики і косметології СІДЕСКО проявив ініціативу створити Міжнародний день краси

Цього дня у світі особливо вітається все гарне, прекрасне, що приносить естетичне і моральне задоволення. Про жіночу красу по-полтавськи дізнавалися наші журналісти.

9 вересня 2011, 17:21

242 роки тому народився відомий український письменник Іван Петрович Котляревський

Твори полтавського автора стали одними з перших самобутніх творів українського народу, тому в день його народження Івана Котляревського вшановують різноманітними заходами: покладанням квітів, театральними постановками його п'єс та врученням одноіменної премії найкращим літераторам області. Більше про відзначення Дня народження видатного полтавського діяча – Віталій Артамонов.

9 вересня 2011, 17:22

Грабіжник обирав своїх жертв за короткими зачісками

Чоловік приїжджав до Полтави з Лубен, обирав собі жертву, переважно жінку за 50 з короткою зачіскою, зривав з шиї золоті прикраси і здавав їх у ювелірний магазин. Під час спроби збути чергову здобич чоловіка й затримали правоохоронці.

9 вересня 2011, 17:24

В Полтаві триває місячник добровільної здачі зброї

У вересні кожен полтавець може здати свою рушницю чи травматичний пістолет, якщо дозвіл на них закінчився або зброя виявилася більше не потрібною. При цьому, не боячись застосування ніяких методів адміністративного впливу.

9 вересня 2011, 17:26

Права пенсіонерів на достойну пенсію нині під загрозою

Верховна Рада України позбавила їх єдиної поправки до Закону України «Про Пенсійну реформу», яка хоча б мінімально збільшувала розмір їх пенсії. Автор цієї поправки – лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк, який сьогодні заявив про намір подати позов до Конституційного Суду щодо неконституційності дій Верховної Ради. Інформацію про це підтвердили в Полтавській обласній організації партії «Фронт Змін».

9 вересня 2011, 17:28

Незабаром українського пива в Росії, Білорусі та Молдові може стати значно менше

Причина – у технічному регламенті на цей хмільний напій, який розробляється Митним союзом. Головний його аспект – заборона імпорту пива на територію країн союзу у пластиковій тарі. Як вплине такий регламент на роботу українських пивзаводів, дізнавався Руслан Гунько.

9 вересня 2011, 17:29