Архів новин за 6.09.2011

В Полтавському літературно-меморіальному музеї імені Панаса Мирного відкрилась виставка декоративного розпису Олени Щемур

Роботи майстрині доводять, 46 років – це саме той вік, коли можна відкривати в собі нові, раніше невідомі грані.

6 вересня 2011, 17:15

У Полтаві на прес-конференції учасники подорожі під тематичною назвою «Шляхами козацьких святинь» підбили підсумки своєї поїздки

Голова Полтавської обласної асоціації «Громадянське суспільство» Володимир Степанюк та голова Полтавського представництва Міжнародної організації «Жіноче громадянське суспільство» Валентина Шемчук представили журналістам фотозвіт видатних пам'яток Козаччини. Підсумки екскурсійної подорожі вісьмома Запорізьким Січами чула й бачила Альона В'язнікова.

6 вересня 2011, 17:16

Дефіцит здоров'я можна отримати, якщо безконтрольно приймати ліки

Самолікування шкідливе для вашого здоров'я. Про це постійно говорять лікарі, а з середини серпня і реклама лікарських засобів містить цю попереджувальну інформацію.

6 вересня 2011, 17:17

В цьому році Україна зібрали рекордний урожай картоплі

За даними експертів агропромислового комплексу України цьогорічний урожай буде більшим за минулорічний, принаймні, вдвічі. Полтавська область до загальної картопляної скарбниці також зробила помітний внесок. Про загальний урожай другого хліба в області і про ціни на картоплю дізнавався Віталій Артамонов.

6 вересня 2011, 17:18

З вересня у країнах ЄС набирає сили заборона на закупівлю для роздрібної торгівлі ламп розжарювання по 60 Вт

Такі заходи вводяться, аби зменшити викиди двоокису вуглецю. Натомість, споживачам пропонуть використовувати у побуті енергозберігаючі. Які бувають лампи і в чому їх основна відмінність – у фахівців розпитували наші кореспонденти.

6 вересня 2011, 17:19

Допоможіть отримати гроші

Саме із таким проханням до редакції нашої студії звернулись полтавці, які нині перебувають на обліку у центрі зайнятості. За словами мешканців міста, їм не виплатили так звану допомогу по безробіттю. А от у центрі зайнятості, на який власне нарікають, все згідно з буквою закону: проплати є, втім, здійснюються вони подекадно. Тему продовжують наші журналісти.

6 вересня 2011, 17:20

Мешканці приватного сектору вулиць Гребінки та Ярошенка скаржаться: перехрестя, яке утворюють ці вулиці, небезпечне для життя

Тут через відсутність будь-яких дорожніх знаків постійно стаються аварії: мало того, що машини зіштовхуються одна з одною, вони ще й часто влітають у паркани та навіть у двори будинків. Розбиралася в ситуації Альона В'язнікова.

6 вересня 2011, 17:22